Nowocześnie, spektakularnie i z pomysłem - tak zrealizowane zostały najlepsze wydarzenia ubiegłego roku wg MICE Poland, miesięcznika branży meetings industry. Za jedną z trzech najlepszych realizacji w Polsce uznano zasiadaną kolację dla 1500 osób zrealizowaną przez Targi w Krakowie.
Kolacja dla 1500 osób w EXPO Kraków

Wśród wyróżnionych znalazły się: Poland Bussines Run - charytatywne biegi w 6 miastach Polski, Flash Mob Mamma Mia! zorganizowany przez My Place dla PLL LOT z okazji półmilionowego pasażera Dreamlinera oraz logistyczny majstersztyk - czyli zasiadana kolacja dla 1500 osób, którą dla Światowego Kongresu Nasiennego (ISF World Seed Congress) zorganizowała firma Targi w Krakowie.

Spośród eventów z Polski i ze świata przyjrzeliśmy się tym, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przykuwały największą uwagę w branży. Na świecie im bardziej widowiskowo i nowocześnie, z im większym udziałem najnowszych technologii w wydarzeniu, tym lepiej. W kraju doceniamy pomysłowość, logistykę i... chęć niesienia pomocy (MICE Poland)

Jest nam niezmiernie miło, że realizacja Targów w Krakowie znalazła się w tak prestiżowym gronie. Przedsięwzięcie wymagało ogromnego zaangażowania, dbałości o najmniejszy detal i logistycznej perfekcji. Docenienie tej pracy na zewnątrz, dodaje nam skrzydeł przy organizacji kolejnych wydarzeń! Przypomnijmy jeszcze raz: 

Przystawkę dla niemal 1 500 osób zaserwowano w zaledwie 9 minut!
Do obsługi wydarzenia zatrudniono 150 osób – kucharzy, kelnerów, barmanów, pracowników ochrony oraz hostess,
Zastawę, porcelanę i szkło przetransportowały 3 ciężarówki.

Aby zrealizować tak ogromne przedsięwzięcie potrzeba było nie tylko doświadczonego organizatora, jakim są Targi w Krakowie, ale i odpowiednio dużej przestrzeni, którą zagwarantował wielofunkcyjny obiekt. Przypomnijmy, że w EXPO Kraków mogą odbywać się w nim nie tylko targi i kongresy, ale także koncerty, festiwale, konwenty, spektakle teatralne, musicale, wystawne bale czy zawody sportowe na światową skalę. Wszystko to, przy Galicyjskiej 9.

Szczególne podziękowania za doskonałą współpracę kierujemy do: Concept Music Art oraz SCC - Service Congress Center, które zagwarantowały uczestnikom wydarzenia niezapomniane - wizualne, dźwiękowe i kulinarne - wrażenia.