Tegoroczne Targi Wina ENOEXPO® będą jeszce ciekawsze. W tym roku znacznie rozbudujemy program towarzyszący oraz zaprosimy na ENOARENĘ, gdzie będzie można spotkać sie z winiarzami, sommelierami i autorami publikacji branżowych z gośćmi. Tematem przewodnim będą w tym roku wina naturalne, które są wytwarzane tylko z winogron, bez żadnych dodatków, w zgodzie z naturą i tradycją, z szacunkiem dla miejsca i przyrody, bez technologicznej interwencji.  

W programie towarzyszącym znajdą się propozycje spotkań i warsztatów dla przedstawicieli branży HoReCa na temat serwowania wina i łączenia go z jedzeniem, kursy wiedzy o winie oraz degustacje win z różnych stron świata m.in.: Niemiec, Portugalii, Węgier, Włoch oraz Argentyny. Nowością będzie ENOARENA zlokalizowana w środkowej części targów. Będzie to miejsce spotkań winiarzy, sommelierów i autorów publikacji branżowych z gośćmi ENOEXPO®. W strefie tej zostaną także zaprezentowane wina nagrodzone w konkursach winiarskich towarzyszących targom.

Tematem przewodnim drugiego dnia targów będą wina naturalne, które są wytwarzane tylko z winogron, bez żadnych dodatków, w zgodzie z naturą i tradycją, z szacunkiem dla miejsca i przyrody, bez technologicznej interwencji. Podczas ENOEXPO® będzie można spotkać się z przedstawicielami winnic i dowiedzieć się więcej na temat produkcji win naturalnych oraz ocenić jak smakują w czasie licznych degustacji.

Więcej: www.enoexpo.krakow.pl