Bolid F1 KOMPOZYT-EXPONajbardziej utalentowani polscy konstruktorzy odwiedzą w dniach 25 – 26 listopada 6. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie, to tutaj pochwalą się swoimi niezwykłymi osiągnięciami.

Jedni zaprezentują bolidy F1, które mogą nie tylko zrewolucjonizować wyścigi, ale i motoryzację, inni zademonstrują samolot nagradzany na wielu światowych i prestiżowych zawodach, m.in. SAE AeroDesign West w Kalifornii.

Nie zabraknie również nowości oraz premier produktów i usług. I tak na przykład węgierska firma Kompozitor Kft. zaprezentuje Furanflex® – elastyczną rurę kompozytową utwardzaną po umieszczeniu w przewodzie kominowym lub wentylacyjnym techniką nie wymagającą wyburzania ścian. To tylko jeden z rewolucyjnych produktów, które będzie można po raz pierwszy zobaczyć właśnie w trakcie Targów KOMPOZYT-EXPO®.

Mimo, że od krakowskich Targów dzieli nas kilka miesięcy, to już dzisiaj trzeba podkreślić, że KOMPOZYT-EXPO® jeszcze nigdy nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem. Swoją obecność potwierdziły czołowe firmy z Polski i zagranicy.

Szczegółowe informacje o Wystawcach, programie towarzyszącym, planie hali można znaleźć na stronie Targów www.kompozyty.krakow.pl. Już dziś można także otrzymać bezpłatny bilet wstępu na Targi, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie internetowej Targów! Serdecznie zapraszamy na KOMPOZYT-EXPO® do Krakowa!