Chcesz skorzystać z programów i funduszy regionalnych? Działasz w sektorze life science? Masz pomysł na innowacyjny projekt? Szukasz możliwości współpracy?  Zapraszamy na Life Science Open Space, które odbędzie się 8 października 2015 r. w  EXPO Kraków.

Life Science Open Space to spotkanie profesjonalistów, fanów i użytkowników technologii i innowacji dla zdrowia i jakości życia. Na LSOS spotkasz partnerów do rozwoju innowacyjnych pomysłów, projektów, wdrożeń; partnerów do rozwiązania problemów, potrzeb, wyzwań; osoby otwarte na współpracę; osoby zainteresowane rozwojem innowacji i biznesu. Znajdziesz inspiracje, wiedzę i  wsparcie. Life Science Open Space to forum współpracy w ramach Inteligentnej Specjalizacji „Nauki o Życiu  (Life Science)”

W programie:

Sesje Open INNOVATION – prezentacje innowacyjnych technologii, idei, projektów i przedsięwzięć.

Sesje Open CHALLENGE – prezentacje zagadnienia i związanego z nim wyzwania, dla których szukamy rozwią­zania.

DEMO – premierowe demonstracje nowych, innowacyjnych produktów i usług oraz rezultatów projektów prowadzone w czasie trwania całej imprezy.

NETWORKING – spotkania przy stolikach SIG (Special Interest Groups), dedykowanych szczegółowym tematom, gdzie można w bezpośredniej rozmowie zadać pytanie i poznać interesujące szczegóły.

Już dzisiaj zgłoś swój udział w Life Science Open Space 2015. Szczegółowe informacje na http://lifescienceopenspace.pl/

Partnerami imprezy są: Województwo Małopolskie, Targi w Krakowie, Dziennik Polski, Derstone, Eurokreator.