36-godzinny konwent fanów mangi i anime, największe studio tatuażu w Polsce czy międzynarodowy turniej karciany dla ponad tysiąca graczy. Wachlarz wydarzeń, które odbywają się w EXPO Kraków zdumiewa różnorodnością i bezsprzecznie dowodzi, że wielofunkcyjność i adaptowalność to dwie najważniejsze cechy tego niezwykłego obiektu.

Magnificon EXPO 2015 /Fot. Materiały firmy Targi w Krakowie (EXPO Kraków)

Magnificon EXPO 2015 /Fot. Materiały firmy Targi w Krakowie

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy w EXPO Kraków miały miejsce konwenty i festiwale, które były bardzo długo wyczekiwane przez międzynarodowe grono uczestników.

To u nas już po raz kolejny odbył się Magnificon EXPO. Dzięki niemal nieograniczonym możliwościom realizacyjnym zapewnionym przez infrastrukturę EXPO Kraków wśród kilku tysięcy uczestników konwentu przez 36 godzin nieustannie panowała fantastyczna atmosfera. Ilość przygotowanych przez organizatorów atrakcji była gigantyczna – od targów poświęconych japońskiej kulturze, eliminacji do światowej sławy konkursu EuroCosplay po fotostudio przyciągające tłumy cosplayerów oraz sferę warsztatów artystycznych.

Tattoofest 2015 /Fot. Materiały firmy Targi w Krakowie (EXPO Kraków)

Tattoofest 2015 /Fot. Materiały firmy Targi w Krakowie

W EXPO Kraków stworzyliśmy także największe studio tatuażu w Polsce! Podczas X jubileuszowej edycji międzynarodowego festiwalu Tattoofest trudną sztukę profesjonalnego zdobienia ciała zaprezentowało ponad 270 artystów. Podczas imprezy zorganizowano także ciekawą wystawę, spektakularny pokaz akrobacji na szarfie, który wykonano 8 metrów nad festiwalową sceną. Zorganizowano także gigantyczną outdoorową strefę relaksu z licznymi barami i foodtruckami.

Nie mamy zamiaru zwalnić! Wprawdzie sezon targowy startuje we wrześniu, ale EXPO Kraków żyje cały rok. Już  w sierpniu przy ul. Galicyjskiej 9 zadebiutuje MeetYT3  - największa w Polsce impreza związana ze sceną YouTube. Miesiąc później zaprosimy na pierwszą edycję Kraków HIP HOP Festiwalu!

Więcej o opisywanych wydarzeniach przeczytacie na stronie EXPO Kraków>>