Tego dotąd nie było, na najbliższych Targach HORECA® po raz pierwszy zorganizowana zostanie dedykowana przestrzeń producentów i specjalistów browarnictwa, prezentująca regionalne specjały z Polski i ze świata. Zapraszamy, po raz pierwszy do Krakowa, na Salon Piwa BEER & MORE.

Salon Piwa BEER & MORE

Salon Piwa w Krakowie, organizowany jest wspólnie z 23. Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 14. Targami Artykułów Spożywczych i Napojów Gastronomii GASTROFOOD oraz 13. Międzynarodowymi Targami Wina ENOEXPO®, jest on odpowiedzią na rosnące oczekiwania konsumentów, którzy coraz chętniej sięgają po rzadziej spotykane gatunki piw i poszukują wyrobów regionalnych, pochodzących z mniejszych browarów.

Piwowarstwo jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki w Polsce. Wynika to ze zmiany preferencji konsumentów, którzy coraz częściej doceniają i  sięgają po niskoprocentowe alkohole. Polska znajduje się w czołówce krajów z największą ilością wyprodukowanego oraz spożytego piwa, a branża piwowarska z roku na rok przechodzi liczne zmiany.

Salon Piwa stanowi świetne wzbogacenie dotychczasowej formuły Targów HORECA®, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom gości odwiedzających Targi. To przestrzeń, w której każdy właściciel lokalu gastronomicznego, poszukujący nowych inspiracji browarniczych, odnajdzie produkty, które pozwolą mu wyróżnić się na tle konkurencji.

Na Salon Piwa BEER & MORE towarzyszący Targom HORECA® zapraszamy w dniach 4 – 6 listopada 2015 r.