Podczas dwóch dekad zbudowaliśmy solidną markę. Zmieniały się lokalizacje, wystawcy, formuła imprezy...  Niezmienne było tylko hasło, które przyświecało każdej edycji imprezy. Chcieliśmy, aby zarówno wystawcy, jak i zwiedzający mogli co roku potwierdzić, że "w Krakowie robi się zawsze dobre interesy”. Przed nami 20. edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®.

Co warto wiedzieć o krakowskiej imprezie?

  • Targi EUROTOOL®   zostały docenione przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Projekt został wytypowany w programie „Małopolska – tu technologia staje się biznesem”. Impreza wspiera rejon Małopolski w kluczowej dziedzinie, jaką jest elektrotechnika i przemysł maszynowy.
  • Nagroda przyznawana podczas targów - ZŁOTY SMOK WAWELSKI - cieszy się ogromną renomą, a przewodniczącym komisji konkursowej  jest prof. dr hab. inż. Józef Gawlik z Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.
  • Stałą pozycją jest Salon Kooperacji Przemysłowej. To największe na polskim rynku spotkanie usługodawców poszukujących partnerów zainteresowanych obróbką metali, przetwórstwem tworzyw sztucznych, obróbką drewna, modernizacją maszyn i innych usług produkcyjnych.
  • W ramach Salonu Automatyki i Robotyki przybliżamy m.in. zagadnienia związane z automatyzacją, sterowaniem produkcją, robotyzacją stanowisk obróbczych i utrzymania ruchu w nowoczesnych zakładach przemysłowych.
  • Towarzyszący Targom Salon Technologii CAx odpowiada na potrzeby inżynierów zainteresowanych korzystaniem z nowoczesnych narzędzi pracy. To miejsce prezentacji technologii pomiarowych, symulacyjnych czy możliwości szybkiego prototypowania.

Szczegółowe informacje o  imprezie oraz listę wystawców  znajdą Państwo w  informatorze poświęconym 20. edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®, które odbędą się w Krakowie w dniach 13-15 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Zobacz pierwszy numer Biuletynu>>