Z dumą ogłaszamy, że największa europejska konferencja skierowana do uczestników rynku lotniczego Routes Europe odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2016 w EXPO Kraków.

Nawet do 1200 profesjonalistów z branży lotnictwa, 110 linii lotniczych, 350 lotnisk, 45 cenionych specjalistów branży turystycznej, ponad 5000 zaaranżowanych spotkań biznesowych i 20 prelegentów z międzynarodowego grona – tak zapowiada się 11. edycja Routes Europe!

 Dzięki staraniom Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków - Balice, Miasta Krakowa oraz Województwa Małopolskiego organizatorzy konferencji podjęli decyzję o wyborze Krakowa, jako miasta, w którym odbędzie się wydarzenie.  Ze względu na rozbudowany program eventu, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków doskonale odpowiada wymogom międzynarodowego grona organizatorów.

Routes Europe to jedyna taka okazja do spotkania z licznymi przedstawicielami linii lotniczych, lotnisk oraz władz związanych z turystyką, w tym także niskobudżetowymi i narodowymi przewoźnikami. Udział w konferencji gwarantuje możliwość nawiązania relacji biznesowych z najbardziej wpływowymi profesjonalistami branży lotniczej z całego świata.

Obecność tego wydarzenia w Krakowie jest szczególnie ważna dla rozwoju Krakowa w zakresie turystyki biznesowej. Co więcej, realizacja eventu w naszym regionie może znacząco wpłynąć na powiększenie siatki połączeń lotniczych do i z Krakowa.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.routesonline.com