Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT to jedyne takie wydarzenie z pogranicza branż mobile, IT oraz e-commerce w południowej Polsce, zorganizowane w Krakowie – mieście, które staje się Doliną Krzemową Europy. Już w dniach 18-19.02.2016 r. zapraszamy do EXPO Kraków!

Impreza daje możliwość zaprezentowania najnowszego sprzętu mobilnego, IT oraz narzędzi biznesowych, wykorzystywanych zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Wydarzenie przyciąga uwagę miłośników nowinek technologicznych oraz osoby chcące zapoznać się z obecnie panującymi trendami w branży reklamowej czy e-handlu. W ramach programu towarzyszącego odbędą się spotkania z ekspertami z branży, warsztaty (m.in. tworzenia aplikacji mobilnych), gry i konkursy z cennymi nagrodami.

W tym samym czasie odbędzie się jubileuszowa 5. edycja Mobile Trends Conference - największa w Polsce konferencja poświęcona mobilnym technikom i technologiom. To aż trzy dni  (Development, Business i Inspiration Day) pełne wiedzy, nowych rozwiązań i inspiracji. To ponad 30 prelekcji, czyli około 15h czystej wiedzy. Zaprezentują się prelegenci z całej Polski, z najlepszych firm z branży IT. Dodatkowo jest to idealna okazja do networkingu. Wysoki poziom programu towarzyszącego zapewniają instytucje specjalistyczne, środowisko naukowe i badawcze oraz specjaliści i praktycy branżowi. Współorganizatorem wydarzenia jest firma ClickMaster Polska, pionier konferencji poświęconych tematyce mobile w Polsce.