Kompleksowe wyposażenie pokoi i wnętrz hotelowych, recepcji, sal restauracyjnych, zaplecza kuchennego i łazienek, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata. Już w dniach 04-06 listopada 2015 r. w EXPO Kraków tradycyjnie spotka się branża hotelarsko-gastronomiczna.

Targi HORECA® to kompleksowa oferta, na którą składają się 23. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 9. Salon Wyposażenia i Usług SPA & WELLNESS®, 14. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 13. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®.

Podczas imprezy będzie można spotkać 350 producentów i dostawców produktów oraz rozwiązań dla biznesu hotelarsko-gastronomicznego. W programie towarzyszącym znajdą się spotkania i warsztaty z zarządzania i marketingu, finansów, systemów motywacyjnych i prowadzenia rentownego biznesu gastronomicznego. Z kolei hotelarze mogą liczyć na doradztwo merytoryczne w zakresie organizacji pracy hotelu i ekonomiki zatrudnienia, a inwestorzy uzyskają niezbędną wiedzę na temat projektowania obiektu hotelowego.

Ponadto, Targi HORECA® wzbogaciły się o nową ofertę dla zwiedzających z branży ośrodków wypoczynkowych i rekreacyjno-sportowych. Wszystko dzięki Targom Wyposażenia Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW, które odbędą się w tym samym miejscu i czasie. Dzięki temu połączeniu zwiedzający będą mogli zapoznać się z kompleksową ofertą wyposażenia ośrodków zimowych i skorzystać z jeszcze obszerniejszego programu wykładów i seminariów.

Tegoroczną nowością będzie Salon Piwa w Krakowie Beer & More, który jest znakomitym miejscem do promocji firmy i produktów branży piwowarskiej szerokiemu gronu świadomych odbiorców z sektora HoReCa. Oryginalne piwa regionalne z mniejszych browarów są świetną propozycją dla właścicieli lokali gastronomicznych poszukujących nowych produktów w celu lepszego wyróżnienia się na tle konkurencji.