Już na początku marca kilkanaście tysięcy stomatologów z całego świata odwiedzi Kraków podczas Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT, by wyposażyć swoje gabinety w zgodzie z najnowszymi trendami i lepiej dbać o nasze zdrowe uśmiechy. W tym celu przygotowaliśmy niezwykle bogaty program towarzyszący.

20 różnych kursów skierowanych do lekarzy dentystów, techników dentystycznych,  higienistek i asystentek stomatologicznych - tak będzie wyglądał w tym roku program naukowy Krakdent-edu. Jego znakomitym uzupełnieniem będą szkolenia i prezentacje firm oraz seminaria i kursy przedkongresowe w ramach Kongresu Dental Spaghetti, który świętuje w tym roku 15-lecie istnienia. Tematem przewodnim Kongresu będzie „Od zęba do twarzy - planowanie estetyki i funkcji nie tylko dla milionerów?”

Wsłuchując się w głosy wystawców organizatorzy KRAKDENTU® przeprowadzili szeroką kampanię promującą Targi wśród techników dentystycznych. I tak w najnowszym magazynie Nowoczesny Technik Stomatologiczny znajdzie się bezpłatny bilet wstępu oraz insert z nowościami dla osób wykonujących ten zawód.

Już w dniach 10-12 marca 2016r. zapraszamy do EXPO Kraków. Więcej informacji na stronie: www.krakdent.pl