pi3.jpg

W dniach 12-13 kwietnia w hali EXPO XXI w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Osiem lat doświadczenia, setki zadowolonych wystawców, tysiące odwiedzających oraz strategiczna lokalizacja - dzięki temu trgi każdego roku goszczą przedstawicieli m.in. z Austrii, Belgii, Białorusi, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Łotwy, Monako, Niemiec, Rosji, Słowacji, Szkocji, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii czy Włoch.

 

 

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations  jeszcze nigdy nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem. Choć do targów pozostało pięć miesięcy, organizatorzy już dziś odnotowują rekordową sprzedaż stoisk. Tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo. Po raz pierwszy na pół roku przed targami mamy tak dużą liczbę potwierdzonych zgłoszeń na nasze targi. Przewidujemy, że w niedługim czasie liczba ta się podwoi. Większa powierzchnia pozwoli nam na zorganizowanie dodatkowych atrakcji towarzyszących jak konferencje czy szkolenia – mówi Katarzyna Banach, Project Manager Targów Packaging Innovations.

 

Wydarzeniu towarzyszy bogaty program m.in. seminaria workShops, konferencje i warsztaty. Nie zabraknie również ciekawych stref tematycznych: Strefa LUXPACK, Strefa LABELLING, Strefa CO-PACKAGING, Strefa LOGISPACK czy Strefa SAFETYPACK. Młodych projektantów opakowań zapraszamy do udziału w Strefie Studenta, dającej szansę poznania kluczowych osób z branży oraz nawiązania cennych kontaktów, które jak pokazują poprzednie edycje często owocują intratnymi, pierwszymi kontraktami.

 

 

W ramach targów zachęcamy firmy do udziału w Programie Innowacja, gdzie prezentowane będą nowości rynkowe. Targi to idealne miejsce na premierę produktów, ponieważ każdego roku budzą one nie tylko zainteresowanie samych gości targów, ale również czołowych mediów branżowych.

Po więcej informacji zapraszamy na www.packaginginnovations.pl