Wraz z początkiem listopada w Krakowie ruszają Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®. 23. edycja tej popularnej i cenionej imprezy przynosi ze sobą zupełną nowość – Akademię HORECA.

Jest to szkolenie, podczas którego uczestnicy zdobędą kompleksową wiedzę związaną z prowadzeniem hotelu, pensjonatu, restauracji i innych obiektów gastronomicznych. Wykłady Akademii skierowane są zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z branżą, jak również doświadczonych kierowników i menadżerów różnego szczebla.

Targom HORECA towarzyszą 14. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®, 13. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO® oraz 2. Targi Wyposażenia Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW.

Akademia HORECA jest idealnym dopełnieniem programu Targów, dzięki której nawiązywanie kontaktów biznesowych może zostać wzbogacone o aktualizację wiedzy na temat rynku i nowoczesnego zarządzania.

Na Akademię HORECA w ramach 23. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® zapraszamy w dniach 4-6 listopada 2015r.