Do kontrolowanych wybuchów doszło o godzinie 11:40 przed budynkiem EXPO Kraków. Za to niezwykłe wydarzenie odpowida Grupa WOLFF. To ona przygotowała efektowny pokaz zabezpieczeń przeciwwybuchowych w ramach targów SyMas/ Maintenance. O niezawodności ich systemów mogliśmy się przekonać na własne oczy.

To nie koniec atrakcji jakie czekają Odwiedzających targi. Jeszcze dzisiaj w strefie workShops na Uczestników czeka prezentacja Systemu 3D do szybkich pomiarów uziarnienia on-line dla zastosowań przemysłowych oraz seminarium poświęcone Programom diagnostyczne Predictive Service. W dniu jutrzejszym, 7 października, zapraszamy zaś na kolejne 14 prezentacji w godzinach od 10:00- 13:50.

Odwiedzający w trakcie trwania targów mogą poznać ofertę ponad 170 Wystawców prezentujących rozwiązania dedykowane dla utrzymania ruchu i planowania produkcji a także dla przemysłu, w którym stosuje się materiały sypkie i masowe. Takie technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych tosowane są zarówno w branży spożywczej, wydobywczej, czy chemicznej. 

Poobnie jak w pierwszym dniu targów, również jutro (07.10) przed budynkiem EXPO Kraków odbędą się pokazy zabezpieczeń przeciwybuchowych, zapraszamy na nie o godz. 11:40 oraz o godz. 13.30. 

Aby dowiedzieć się więcej o targch, zapraszamy na stronę interntową  targów SyMas oraz Maintenance

 

 

 

  • Zdjęcie
  • Zdjęcie
  • Zdjęcie
  • Zdjęcie
  • Zdjęcie