Rekomendowany Organizator Kongresów  

 

Biuro Kongresów - Targi w Krakowie PCO&DMC zajmuje się kompleksową organizacją kongresów, konferencji, seminariów i sympozjów. Już od 18lat współpracujemy z uczelniami wyższymi, stowarzyszeniami naukowymi i branżowymi z kraju i z zagranicy. Organizujemy międzynarodowe kongresy dla tysięcy uczestników, jak również kameralne seminaria dla małych grup liczących kilkadziesiąt osób. Naszym celem jest pełna logistyczna i merytoryczna pomoc w przygotowaniu i realizacji imprezy. Chcemy odciążyć komitety naukowe, zespoły przygotowujące kongresy od wielomiesięcznych żmudnych prac biurowo - organizacyjnych, negocjacji z podwykonawcami, prowadzenia korespondencji z uczestnikami, itp.

Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz możliwości techniczne umożliwiają nam przygotowanie każdej imprezy w Krakowie i Polsce. Posiadamy własne studio graficzne, dział techniczny dysponujący specjalistyczną zabudową stoisk wystawienniczych, posterów a także sprzętem AV. Współpracujemy z firmami cateringowymi, hotelami, restauracjami, hostessami, tłumaczami, ochroną.

Biuro Kongresów firmy Targi w Krakowie w ramach przygotowania imprezy oferuje Państwu pełny zakres usług. Nasze obowiązki dostosowane są do Państwa oczekiwań. Podejmujemy prace związane zarówno z kompleksową organizacją wydarzenia, jak również  tylko wybranych elementów.

Społeczna odpowiedzialność biznesu firmy Targi w Krakowie obejmuje minimalizowanie wpływu naszej działalności na środowisko, zapewnianie bezpiecznego środowiska pracy naszym pracownikom i wspieranie akcji charytatywnych i społecznych.

 

 

Nowe miejsce to większe możliwości.

Zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków