KTO?

 

KIEDY?

GDZIE?

Sebastian Adamkiewicz 07.11. godz. 12:00 F8
Jurij Andruchowycz 06.11. godz. 19:00 Muzeum Narodwe w Krakowie, Al. 3 Maja 1
Michał Andrzejczak 06.11. godz. 13:00 D43
Beata Andrzejczuk 05.11. godz. 11:00 C5
Jeffrey Archer 05.11. godz. 18:00 EMPiK Megastore, Rynek Główny 5
    06.11. godz. 14:00 A30
Natalia Babina 06.11. godz. 12:00 A30
Dariusz  Baliszewski 06.11. godz. 11:00 A42
Zofia Bałdyga 06.11. godz. 13:00 D63
    07.11. godz. 13:00 D63
Józef  Baran 07.11. godz. 12:00 A25
Jan Baron 06.11. godz. 14:00 D63
Krzysztof Bartnicki 06.11. godz. 12:00 B72
prof. Władysław  Bartoszewski 05.11. godz. 16:00 A29
    05.11. godz. 18:00 Fundacja Judaica. Centrum Kultury Żydowskiej, ul. Meiselsa 17
    06.11. godz. 12:00 sala seminaryjna 4
    06.11. godz. 13:30 A9
Krzysztof Bazarnik 06.11. godz. 13:00 B72
Henryk Bejda 07.11. godz. 14:00 C5
Paweł Beręsewicz 05.11. godz. 14:15 B90
    05.11. godz. 15:15 B47
Maciej Bennewicz 07.11. godz. 10:30 A39
Jan  Biedroń 05.11. godz. 11:00 A25
Mieczysław  Bieniek 06.11. godz. 12:00 B8
Maciej Bieszczad 04.11. godz. 12:00 D63
    05.11. godz. 12:00 D63
    06.11. godz. 12:00 D63
    07.11. godz. 12:00 D63
o. Fabian Błaszkiewicz 06.11. godz. 11:00 C4
Agnieszka Błotnicka 06.11. godz. 15:30 B44
Jarosław Błotny 06.11. godz. 16:00 A42
Piotr Bolek 06.11. godz. 13:30 sala seminaryjna 4
Krystian Brodacki 05.11. godz. 16:00 Klub pod Jaszczurami, Rynek Główny 8
Marcin Bruchnalski 05.11. godz. 13:30 A31a
    05.11. godz. 15:00 A31a
Katarzyna  Bruzda 05.11. godz. 12:00 A22
Ernest Bryll 07.11. godz. 12:00 C7
prof. Tadeusz Budrewicz 06.11. godz. 11:00 E10
Adam Bujak 04.11. godz. 12:30 A20
    05.11. godz. 15:30 A20
    05.11. godz. 16:00 A20
    06.11. godz. 11:30 A20
    07.11. godz. 12:00 A20
Marcin  Bujak 07.11. godz. 14:00 D64
Wojciech Cejrowski 05.11. godz. 10:00 B70
Wojciech   06.11. godz. 12:00 B70
Krystyna Chołoniewska 05.11. godz. 15:00 A31a
Wanda Chotomska 06.11. godz. 11:00 B90
Gabriela Cichowska 06.11. godz. 13:00 B93
Daniel Cichy 07.11. godz. 11:00 B72
Jacek Cygan 06.11. godz. 16:00 B84
Przemysław  Czapliński 07.11. godz. 14:00 Aula Centrum Studiów Humanistycznych UJ, ul. Grodzka 64
Jakub Czarnowski 05.11. godz. 12:00 B60
Anna Czerwińska 06.11. godz. 12:00 C15
    07.11. godz. 12:00 B8
Ryszard Częstochowski 06.11. godz. 16:00 D63
    07.11. godz. 10:00 D63
Mieczysław  Czuma 04.11. godz. 13:00 B100
    05.11. godz. 14:00 B100
    06.11. godz. 11:00 B100
    07.11. godz. 11:00 B100
Ignacy Czwartos 06.11. godz. 15:00 B2
Jakub Ćwiek 07.11. godz. 14:00 A10
Krzysztof Dauszkiewicz 07.11. godz. 13:00 A10
Natalia de Barbaro 06.11. godz. 13:00 B84
    06.11. godz. 19:00 Nowa Prowincja, ul. Bracka 3-5
    07.11. godz. 14:00 B84
Ales Debeljak 06.11. godz. 19:00 Muzeum Narodwe w Krakowie, Al. 3 Maja 1
Marlena de Blasi 06.11. godz. 13:00 B88
Delphine de Vigan 06.11. godz. 11:00 sala seminaryjna 3
    06.11. godz. 12:00 A40
    07.11. godz. 11:00 A40
Łukasz Dębski 06.11. godz. 11:00 F15
    06.11. godz. 12:00 F15
    07.11. godz. 11:00 A13
Rafał Dębski 06.11. godz. 15:00 A42
Tomasz Diatłowicki 07.11. godz. 13:00 B93
bp Antoni Długosz 06.11. godz. 12:00 C5
    06.11. godz. 15:00 A20
Bartłomiej Dobroczyński 07.11. godz. 11:00 C23
Wiesław Drabik 05.11. godz. 13:00 B47
Sonia  Draga 05.11. godz. 17:00 A40
    06.11. godz. 17:00 A40
Jolanta  Drużyńska 06.11. godz. 15:30 A30
Jacek Dukaj 06.11. godz. 12:00 sala seminaryjna 3
    06.11. godz. 14:00 B88
Kamil Durczok 06.11. godz. 15:00 sala seminaryjna 3
Urszula Dzierżawska-Bukowska 04.11. godz. 14:00 sala seminaryjna 3
Maria Ekier 06.11. godz. 13:00 B2
    07.11. godz. 13:00 A1
Eivind Hofstad Evjemo 04.11. godz. 16:00 B83
Marcin Fabjański 06.11. godz. 13:00 B66
Zenon Fajfer 06.11. godz. 13:00 B72
Jerzy Janusz Fąfara 06.11. godz. 11:00 A25
Piotr Fąforowicz 06.11. godz. 13:00 A31a
dr Wojciech Feleszko 06.11. godz. 15:00 B2
Zygmunt Ficek 05.11. godz. 15:00 C21
    06.11. godz. 13:00 C21
    07.11. godz. 12:00 C21
Małgorzata Flis 05.11. godz. 11:00 B90
Marta Fox 06.11. godz. 13:30 B65
    07.11. godz. 12:00 B65
Jerzy Franczak 06.11. godz. 11:00 B88
    06.11. godz. 13:00 B76
Agnieszka Frączek 05.11. godz. 15:30 B90
    06.11. godz. 11:00 B64
    06.11. godz. 13:00 A8
Joanna  Furgalińska 06.11. godz. 16:00 A9
Katarzyna  Gacek 07.11. godz. 12:00 B22
Arleta Galant 07.11. godz. 11:00 sala seminaryjna 3
    07.11. godz. 12:30 E23
Iga Gancarczyk 05.11. godz. 16:30 B72
Sorn Gara 07.11. godz. 14:45 B47
Barbara Gawryluk 06.11. godz. 11:30 B65
    06.11. godz. 13:00 B91
    07.11. godz. 11:30 B90
    07.11. godz. 13:00 B91
Dorota Gellner 07.11. godz. 11:00 A31a
Jacek Giszczak 04.11. godz. 13:00 P5
Agnieszka Glińska 07.11. godz. 10:00 A37
Janusz Głowacki 07.11. godz. 12:00 A13
Pior Głuchowski 07.11. godz. 13:30 B72
    07.11. godz. 15:00 sala seminaryjna 3
Matthias Göritz 07.11. godz. 12:00 sala seminaryjna 3
    07.11. godz. 13:30 B83
Sławomir Górzyński 06.11. godz. 12:00 E23
Andrzej Grabowski 04.11. godz. 11:00 B47
Katarzyna  Grochola 07.11. godz. 14:00 B88
Magdalena  Grochowska 06.11. godz. 16:00 A13
Gaja Grzegorzewska 06.11. godz. 12:00 A17
Małgorzata Gutowska-Adamczyk 06.11. godz. 12:00 B44
    06.11. godz. 10:30 F14
Julia Hartwig 06.11. godz. 13:00 A46
Jean Hatzfeld 04.11. godz. 13:00  P5
    04.11. godz. 18:30 Klub pod Jaszczurami, Rynek Główny 8
Katarzyna  Herbert 06.11. godz. 12:00 A46
    06.11. godz. 14:00 B84
dr Marek Herma 05.11. godz. 11:00 E10
Mirosław Hermaszewski 06.11. godz. 13:00 B53
    07.11. godz. 12:00 B53
Magdalena Heydel 05.11. godz. 13:00 sala seminaryjna 1
Szymon Hołownia 07.11. godz. 11:00 A29
    07.11. godz. 12:00 A47
Knut Olav Homlong 04.11. godz. 16:00 B83
Artur Ilgner 06.11. godz. 10:00 A7
    06.11. godz. 16:00 A7
Inga Iwasiów 06.11. godz. 11:00 A13
    06.11. godz. 12:00 sala seminaryjna 3
Tomasz Jachimek 07.11. godz. 13:30 A13
Krzysztof Jakubowski 06.11. godz. 11:00 P5
Anna Jankowska 06.11. godz. 14:30 A21
Stanisław Jankowski 06.11. godz. 15:30 A30
Adam Jaromir 06.11. godz. 13:00 B93
    06.11. godz. 15:00 B93
Robert Jarosz 06.11. godz. 14:30 B72
Edyta Jungowska 06.11. godz. 15:00 A42
Krzysztof Juszczak 06.11. godz. 12:30 B80
Małgorzata Kalicińska  06.11. godz. 12:30 A47
Marek Kamiński 04.11 godz. 10:00 D16
Melania Kapelusz 06.11. godz. 12:00 A31a
Ignacy Karpowicz 06.11. godz. 17:00 B88
Grzegorz Kasdepke 06.11. godz. 13:00 B90
    06.11. godz. 14:00 B44
Jolanta  Kasperkowiak 06.11. godz. 15:00 B47
Stanisław Kasprzysiak 06.11. godz. 11:30 B80
Anna Kaszuba-Dębska 04.11. godz. 11:00 F15
    06.11. godz. 12:00 F15
    07.11. godz. 11:00 A13
Janina Katz 05.11. godz. 15:00 B66
Konrad C. Kęder 07.11. godz. 12:00 B83
Marek Kęskrawiec 06.11. godz. 16:00 A35
Tadeusz A.  Kisielewski 06.11. godz. 16:30 A30
Michał Klag 04.11. godz. 11:30 A20
    05.11. godz. 12:30 A20
    07.11. godz. 11:00 A20
Izabella Klebańska 05.11. godz. 11:00 B90
Zofia Agnieszka Kłakówna 05.11. godz. 17:00 sala seminaryjna 2
Piotr Kłosek 05.11. godz. 16:00 A37
Agnieszka Kłos-Milewska 06.11. godz. 13:00 B47
o. Leon  Knabit 04.11. godz. 10:00 C12
    04.11. godz. 12:00 C27
    04.11. godz. 15:00 C12
    05.11. godz. 10:00 C12
    05.11. godz. 12:00 C27
    05.11. godz. 14:15 B99
    05.11. godz. 15:00 C12
    06.11. godz. 10:00 C12
    06.11. godz. 11:00 A29
    06.11. godz. 12:00 C27
o. Leon  Knabit 06.11. godz. 13:00 B45
    06.11. godz. 14:00 C12
    07.11. godz. 11:00 C12
    07.11. godz. 13:30 C27
    07.11. godz. 15:00 B45
o. Ksawery Knotz 06.11. godz. 15:00 C25
    06.11. godz. 17:00 A47
Marcin  Kobierski 06.11. godz. 13:00 B91
    07.11. godz. 13:00 B91
Ewa Kobierska-Maciuszko 04.11. godz. 11:00 sala seminaryjna 4
Beata Kołodziej 05.11. godz. 13:00 A21
    06.11. godz. 16:00 A21
Paweł  Kołodziejski 06.11. godz.12:00 F31
    07.11. godz. 10:00 F31
Jacek Komuda 06.11. godz. 12:00 A42
    06.11. godz. 14:00 F14
Sławomir Koper 06.11. godz. 16:00 A10
Rafał Kosik 06.11. godz. 14:00 A42
Agnieszka Kosińska 06.11. godz. 17:00 A13
Marcin Koszałka 07.11. godz. 14:00 Aula Centrum Studiów Humanistycznych UJ, ul. Grodzka 64
Krzysztof Kotowski 06.11. godz. 16:00 A42
Marcin Kowalski 07.11. godz. 13:30 B72
    07.11. godz. 15:00 sala seminaryjna 3
Magdalena Kozak 07.11. godz. 14:00 A10
Olga Kozierowska 07.11. godz. 13:00 B66
Andrzej Kozioł 07.11. godz. 12:30 A11
Leopold  Kozłowski 06.11. godz. 16:00 B84
Katarzyna  Kozubska 06.11. godz. 16:00 B13
Ewa Kozyra-Pawlak 06.11. godz. 14:00 A1
Marek Krajewski 06.11. godz. 14:00 A29
    06.11. godz. 15:30 A47
Laszlo Krasznahorkai 06.11. godz. 19:00 Muzeum Narodwe w Krakowie, Al. 3 Maja 1
Piotr Kraśko 06.11. godz. 12:00 A39
    06.11. godz. 14:00 A42
    06.11. godz. 15:00 sala seminaryjna 3
Jarosław Kret 06.11. godz. 12:00 A13
ks. Bartłomiej Król 06.11. godz. 15:00 sala seminaryjna 3
Aleksandra Krukowska 07.11. godz. 11:00 sala seminaryjna 3
    07.11. godz. 12:30 E26a
Ryszard Krynicki 05.11. godz. 15:00 Goethe-Institut w Krakowie, Rynek Główny 20
    07.11. godz. 13:00 A46
Dorota Krzywicka 06.11. godz. 12:00 B66
Joanna  Krzyżanek 07.11. godz. 13:00 F16
prof. Grzegorz Kucharczyk 05.11. godz. 16:00 sala seminaryjna 3
Aleksandra  Kucharska-Cybuch 06.11 godz. 14:00 A18
  06.11. godz. 16:00 B13
    07.11. godz. 12:00 A1
o. Bartłomiej Kucharski 05.11. godz. 16:00 C28a
Lidia Kućmierz 05.11. godz. 12:00 A22
Izabela Kuna 06.11. godz. 14:00 A13
Marcin Kurek 07.11. godz. 12:00 B84
Józef  Kurylak 06.11. godz. 14:00 A25
Magdalena Kuydowicz 06.11. gpdz. 14:15 A17
Paweł Kuzora 07.11. godz. 12:00 A7
Małgorzata Kuźmińska 07.11. godz. 14:30 A13
Michał Kuźmiński 07.11. godz. 14:30 A13
Halina Kwiatkowska 06.11. godz.12:00 D64
    07.11. godz. 12:00 D64
Andrzej Lam 06.11. godz. 16:00 A25
Grażka Lange 07.11. godz. 14:00 B3
Claude Lanzmann 07.11. godz. 13:30 B73
    07.11. godz. 17:00 Muzeum Narodwe w Krakowie, Al. 3 Maja 1
    07.11. godz. 18:00 Muzeum Narodwe w Krakowie, Al. 3 Maja 1
Joanna  Laskowska 06.11. godz. 15:00 B47
Benjamin Lauterbach 05.11. godz. 13:00 B83
Joanna  Lech 07.11. godz. 14:30 B83
Roma  Ligocka 06.11. godz. 12:00 B88
Charlotte Link 06.11. godz. 13:00 A40
    07.11. godz. 12:00 A40
Jarosław Lipszyc 06.11. godz. 12:00 sala seminaryjna 3
dr Urszula  Lisowska-Kożuch 05.11. godz. 14:00 E10
Paweł Loroch 06.11. godz. 11:00 A14
prof. Tadeusz Lubelski 06.11. godz. 17:00 A20
Edward Lutczyn 06.11. godz. 11:00 A37
    06.11. godz. 13:30 B64
Anna Lutosławska 06.11. godz. 13;00 C24
Anna Łacina 07.11. godz. 11:00 B44
Jerzy S. Łątka 04.11. godz. 15:00 A7
    05.11. godz. 15:00 A7
    06.11. godz. 15:00 A7
Piotr Łopuszański 06.11. godz. 14:00 A3 
Małgorzata  Łukasiewicz 05.11. godz. 15:00 Goethe-Institut w Krakowie, Rynek Główny 20
prof. Wiesław Łukaszewski 05.11. godz. 15:00 B78
    05.11. godz. 18:00 Instytut Psychologii UJ, Al. A. Mickiewicza 9
Marta Magaczewska 06.11. godz. 15:00 A17
Dawid Majer 04.11. godz. 15:00 D63
    05.11. godz. 15:00 D63
    06.11. godz. 15:00 D63
    07.11. godz. 15:00 D63
Lech Majewski 07.11. godz. 14:00 A37
Katarzyna  Majgier 06.11. godz. 14:30 B65
    07.11. godz. 11:00 B65
Jędrzej Majka 04.11. godz. 11:00 C27
    05.11. godz. 14:00 C27
    06.11. godz. 11:00 C27
    07.11. godz. 12:00 C27
Janusz Majewski 06.11. godz. 15:00 A16
    07.11. godz. 11:00 A16
ks. Henryk Majkrzak 04.11. godz. 15:00 B99
Robert Makłowicz 07.11. godz. 12:00 B73
Andrzej Maleszka 07.11. godz. 11:00 F16
    07.11. godz. 12:00 A29
    07.11. godz. 13:00 A47
ks. Mieczysław Maliński 06.11. godz. 16:00 A11
Paweł Małaszyński 05.11. godz. 14:00 F7
    05.11. godz. 18:00 Oberża pod Czarnym Koniem, ul. Klasztorna 25
Wojciech Mann 07.11. godz. 14:00 A29
Mykoła Mańko 04.11. godz. 14:00 C27
    05.11. godz. 11:00 C27
    06.11. godz. 14:00 C27
    07.11. godz. 11:00 C27
Piotr Marciszuk 04.11. godz. 11:00 sala seminaryjna 4
Piotr Marecki 07.11. godz. 12:00 B72
Maja Margasińska 05.11. godz. 16:00 A30
Michał P. Markowski 06.11. godz. 18:00 Aula Centrum Studiów Humanistycznych UJ, ul. Grodzka 64
Zbigniew Masternak 05.11. godz. 15:30 B72
Sławomir Matusz 04.11. godz. 16:00 D63
    05.11. godz. 16:00 D63
Leszek Mazan 04.11. godz. 13:00 B100
    05.11. godz. 14:00 B100
    06.11. godz. 11:00 B100
    07.11. godz. 11:00 B100
Barbara Meder 04.11. godz. 10:00 B70
    06.11. godz. 10:00 B70
    07.11. godz. 10:00 B70
Jan Mela 07.11. godz. 12:00 A39
    07.11. godz. 14:00 A42
Renek Mendruń 04.11. godz. 11:00 sala seminaryjna 4
Dariusz  Michalski 07.11. godz. 13:00 A42
Krystyna Michałowska 07.11. godz. 12:00 A18
Adam Michnik 07.11. godz. 10:00 sala seminaryjna 3
Grzegorz Miecugow 06.11. godz. 15:00 A10
Maciej Miezian 06.11. godz. 11:00 P5
Jarosław Mikołajewski 04.11. godz. 19:00 Nowa Prowincja, ul. Bracka 3-5
    05.11. godz. 16:00 B88
Kuba Mikurda 06.11. godz. 16:30 B72
Katarzyna  Miszczuk 06.11. godz. 15:00 A35
prof. Mariusz Misztal 06.11. godz. 14:00 D23
Leszek Moczulski 06.11. godz. 13:00 A10
Steffan Möller 06.11. godz. 14:00 A35
    06.11. godz. 18:00 Księgarnia Notabene, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5
Herta Müller 05.11. godz. 14:45 B73
    05.11. godz. 18:00 Muzeum Narodwe w Krakowie, Al. 3 Maja 1
Olga Morawska 06.11. godz. 10:30 A39
    06.11. godz. 11:30 A42
prof. Tadeusz Morawski 06.11. godz. 13:00 sala seminaryjna 4
prof. Tadeusz Morawski 06.11. godz. 14:00 D18
Paweł Mościcki 06.11. godz. 15:30 B72
Agnieszka Mrożek 06.11. godz. 15:00 sala seminaryjna 3
Konrad Myślik 06.11. godz. 11:00 P5
    06.11. godz. 12:00 A11
kardynał Stanisław Nagy 06.11. godz. 11:30 A20
Jacek Napiórkowski 06.11. godz. 11:00 A25
Zofia  Nasierowska 06.11. godz. 12:00 A16
    07.11. godz. 13:00 A16
Andrzej Nazar 07.11. godz. 11:30 B81
Krystyna Nepomucka 07.11. godz. 13:00 B65
ks. Robert Nęcek 06.11. godz. 15:00 sala seminaryjna 3
Mariusz Niemycki 06.11. godz. 11:00 B47
Dorota Nosowska 06.11. godz. 13:00  
prof. Andrzej Nowak 05.11. godz. 17:00 A20
Ewa Nowak 05.11. godz. 14:00 B38
    05.11. godz. 14:00 B38
    06.11. godz. 11:00 B38
Janusz Tadeusz Nowak 05.11. godz. 15:00 D12
Adam Nowak 04.11. godz. 16:00 C9
Maria Nurowska 07.11. godz. 12:00 A35
Joanna  Olech 05.11. godz. 12:00 sala seminaryjna 4
    05.11. godz. 13:00 B90
    05.11. godz. 15:00 B38
    06.11. godz. 15:00 F16
    06.11. godz. 16:00 A29
Tadeusz Olszański 07.11. godz. 12:00 A42
Michał Olszewski 06.11. godz. 16:30 B72
    07.11. godz. 14:00 A35
Leszek Onak 05.11. godz. 16:00 B83
Filip Onichimowski 06.11. godz. 15:00 A17
Marzena Orczyk-Wiczkowska 07.11. godz. 11:00 D63
    07.11. godz. 16:00 D63
Zuzanna Orlińska 05.11. godz. 11:30 B65
Robert Ostaszewski 06.11. godz. 13:00 B83
Beata Ostrowicka 05.11. godz. 15:30 B44
    06.11. godz. 14:45 B90
Ewa Ostrowska 06.11. godz. 13:00 B47
Dominika Ożarowska 06.11. godz. 11:00 B72
prof. Krzysztof  Ożóg 05.11. godz. 16:00 A20
    07.11. godz. 13:00 A20
Dariusz  Pado 06.11. godz. 11:00 A25
Marcin Pałasz 05.11. godz. 12:30 B65
Marian Pankowski 07.11. godz. 14:30 B72
Danuta Parlak 06.11. godz. 16:00 B64
prof. Longin Pastusiak 07.11. godz. 11:30 B97
Brigida Pasulka 06.11. godz. 13:00 A42
    07.11. godz. 12:00 A42
Roman Pawelec 06.11. godz. 13:00 B73
Paweł Pawlak 06.11. godz. 13:00 B42
    06.11. godz. 14:00 A1
    06.11. godz. 15:00 B93
Roman Pawlak 05.11. godz. 13:30 B65
Joanna  Pawluśkiewicz 04.11. godz. 15:00 B83
Wioletta Piasecka 04.11. godz. 10:00 B17
    05.11. godz. 10:00 B17
    06.11. godz. 10:00 B17
    07.11. godz. 10:00 B17
Gerard  Piasecki 07.11. godz. 15:00 sala seminaryjna 3
Renata Piątkowska 06.11. godz. 12:30 B64
Andrzej Pilipiuk 07.11. godz. 14:00 A42
    07.11. godz. 15:00 F14
Janusz Podlecki 04.11. godz. 13:00 C21
    05.11. godz. 13:00 C21
    06.11. godz. 13:00 C21
    07.11. godz. 12:00 C21
Rafał Podraza 06.11. godz. 11:00 A35
    06.11. godz. 13:30 B86
    07.11 godz. 12:00 B86
Paweł Pollak 06.11. godz. 12:00 A4
Helena Pomeroy 05.11. godz. 13:30 sala seminaryjna 4
Robert T. Preys 04.11. godz. 10:00 F1
    05.11. godz. 10:00 F1
    06.11. godz. 10:00 F1
    06.11. godz. 14:00 A10
    07.11. godz. 10:00 F1
Adriana Prodeus 06.11. godz. 14:30 B80
    06.11. godz. 19:00 Klub Lokator, ul. Krakowska 27
Anna Provoost 06.11. godz. 13:00 B13
o. Jacek Prusak SJ 06.11. godz. 14:00 C23
Mariola Pryzwan 06.11. godz. 15:00 B86
    07.11. godz. 11:00 B86
Marcin Przewoźnik 06.11. godz. 13:00 A21
    08.11. godz. 15:00 B89
s. Anastazja Pustelnik FDC 06.11. godz. 14:00 A11
Małgorzata Puzio 06.11. godz. 11:00 B60
Elżbieta  Pycińska 06.11. godz.12:00 F31
Dariusz  Rekosz 05.11. godz. 11:00 A35
    05.11. godz. 15:00 A39
    06.11. godz. 16:00 B90
Jan Rostkowski 05.11. godz. 14:30 A30
Michał Rożek 07.11. godz. 11:00 A11
Stanisław Rusin  05.11. godz. 15:00 A37
Michał Rusinek 05.11. godz. 12:00 sala seminaryjna 4
    05.11. godz. 13:00 B90
    06.11. godz. 11:00 B44
    06.11. godz. 12:00 F14
    06.11. godz. 13:00 B63
    06.11. godz. 14:00 B66
Barbara Rybałtowska 06.11. godz. 14:00 B96
Eustachy Rylski 06.11. godz. 15:00 A13
Ryszard Sadaj 07.11. godz. 12:30 B47
Jerzy   Sadecki 05.11. godz. 15:00 B53
Roberto Salvadori 06.11. godz. 12:00 B84
    07.11. godz. 13:00 B84
Tomasz Samojlik 05.11. godz. 12:00 F16
Katarzyna  Sarna 06.11. godz. 16:00 F15
    07.11. godz. 14:00 A18
Łukasz Saturczak 04.11. godz. 18:20 Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3a
    05.11. godz. 16:30 A17
o. Bernard Sawicki 06.11. godz. 12:00 C12
    07.11. godz. 14:00 C12
Agnieszka Semaniszyn 06.11. godz. 11:00 B47
Anna Sędziwy 06.11. godz. 12:00 C15
    07.11. godz. 12:00 F15
Meir Shalev 06.11. godz. 14:00 sala seminaryjna 4
Leszek Sibila 06.11. godz. 15:00 D12
Mariusz Sieniewicz 05.11. godz. 17:00 B83
Kamil Sipowicz 06.11. godz. 13:00 A25
Katarzyna  Siwiec 04.11. godz. 13:00 B100
    05.11. godz. 14:00 B100
    06.11. godz. 11:00 B100
    07.11. godz. 11:00 B100
Szymon Sławiński 07.11. godz. 12:00 B93
Bogdan Sławiński 04.11. godz. 14:00 B83
Aleksander Smolar 07.11. godz. 15:00 B53
Jan Sochoń 06.11. godz. 12:00 A25
Marek Sołtysik 06.11. godz. 12:00 A3 
Michał Soska 05.11. godz. 13:00 D43
Jolanta  Sosnowska 06.11. godz. 11:30 A20
    07.11. godz. 12:00 A20
Adam  Sosnowski 04.11. godz. 11:30 A20
    05.11. godz. 12:30 A20
    07.11. godz. 11:00 A20
Leszek  Sosnowski 05.11. godz. 16:00 A20
Izabela Sowa 05.11. godz. 14:00 B44
    06.11. godz. 12:30 B65
Katarzyna  Sowula 04.11. godz. 12:00 B83
    06.11. godz. 12:00 B83
Ewa Stadtmüller 04.11. godz. 11:00 B47
    06.11. godz. 11:00 B45
    06.11. godz. 12:00 C24
Barbara Stanisławczyk 07.11. godz. 12:00 A30
Andrzej  Stanowski 04.11. godz. 11:30 A20
    05.11. godz. 12:30 A20
    07.11. godz. 11:00 A20
Andrzej Stasiuk 06.11. godz. 13:00 B73
Agnieszka Stelmaszyk 06.11. godz. 11:30 A21
Jerzy Stempowski 07.11. godz. 11:00 sala seminaryjna 3
Marek Jerzy  Stępień 04.11. godz. 11:00 A7
Igor Stokfiszewski 07.11. godz. 13:30 B83
Juliusz Strachota 06.11. godz. 16:00 B83
Małgorzata Strzałkowska 06.11. godz. 12:00 A1
    06.11. godz. 13:00 A31a
    06.11. godz. 15:00 A1
Klementyna Suchanow 07.11. godz. 13:00 B63
Barbara Sudoł 05.11. godz. 13:00 B47
Dorota Sumińska 06.11. godz. 15:00 B88
Mariusz Surosz 06.11. godz. 12:00 A35
Bartosz Suwiński 07.11. godz. 14:00 D63
    07.11. godz. 15:00 D63
Marta Syrwid 06.11. godz. 15:00 B83
Agnieszka Syska 07.11. godz. 13:00 A25
Jarosław Szarek 07.11. godz. 12:00 C5
Joanna  Szarek 07.11. godz. 12:00 C5
Agnieszka Szczepańska 07.11. godz. 12:00 B22
Mariusz Szczygieł 07.11. godz. 15:00 P5
Izabela Szolc 06.11. godz. 14:00 B4
Wit Szostak 07.11. godz. 15:30 A17
Leszek Szurkowski 06.11. godz. 14:00 sala seminaryjna 1
Tomasz Szwed 05.11. godz. 13:00 B64
Agnieszka Szygenda 06.11. godz. 13:30 A17
Dorota Ślęzak 05.11. godz. 16:00 D2 
Krystyna Śmigielska 06.11. godz. 11:00 B47
Natalka  Śniadanko 05.11. godz. 14:00 B83
Michał Świgoń 05.11. godz. 16:00 F8
Olga Tokarczuk 05.11. godz. 17:00 B88
prof. Mieczysław Tomaszewski 06.11. godz. 14:00 sala seminaryjna 1
Aniela  Topulos 04.11. godz. 14:00 sala seminaryjna 3
Teresa Torańska 06.11. godz. 14:00 P5
Barbara Toruńczyk 06.11. godz. 12:00 B84
Jan Tulik 06.11. godz. 15:00 A25
Zofia Turowska 06.11. godz. 12:00 A16
    07.11. godz. 13:00 A16
prof. Gabriel Turowski 04.11. godz. 15:00 A20
    05.11. godz. 11:30 A20
    06.11. godz. 12:30 A20
Agata Tuszyńska 07.11. godz. 13:00 B88
Agnieszka Tyszka 06.11. godz. 14:15 F15
    06.11. godz. 15:30 A18
Magdalena Umer 05.11. godz. 16:00 P5
Alicja Ungeheuer 07.11. godz. 11:00 B47
Natalia Usenko 07.11. godz. 10:00 B89
    07.11. godz. 11:00 B38
    07.11. godz.13:00 A18
Saszko Uszkałow 05.11. godz. 12:00 B83
Suren Vardanian 06.11. godz. 12:30 B47
Krzysztof Varga 05.11. godz. 17:00 Biblioteka Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, Os. Górali 5
Ewa Wachowicz 07.11. godz. 10:00 F14
    07.11. godz. 13:00 B39
Andrzej Walter 06.11. godz. 12:00 A7
Wacław Wantuch 06.11. godz. 16:00 A37
Małgorzata Warda 06.11. godz. 13:00 A13
Elżbieta Wasiuczyńska 06.11. godz. 11:00 A31a
    06.11. godz. 12:00 A1
Grzegorz Wasowski 06.11. godz. 11:00 B93
Elwira Watała 07.11. godz. 11:00 A3 
Małgorzata Węgrzecka 05.11. godz. 13:30 A31a
Wojciech Widłak 06.11. godz. 11:00 A1
    06.11. godz. 12:00 A1
Wojciech Widłak 06.11. godz. 13:00 B42
Mariusz Wieteska 06.11. godz. 12:00 D56
Marcin Wilk 06.11. godz. 10:00 B53
    06.11. godz. 11:00 B83
Katarzyna  Wiśniewska 06.11. godz. 15:00 sala seminaryjna 3
Janusz L. Wiśniewski 07.11. godz. 12:00 B88
    07.11. godz. 13:00 F14
Mateusz Witkowski 04.11. godz. 10:00 D63
    05.11. godz. 10:00 D63
    06.11. godz. 10:00 D63
    07.11. godz. 10:00 D63
Martyna Wojciechowska 06.11. godz. 15:00 A39
Maciej Wojtyszko 07.11. godz. 12:00 B66
    07.11. godz. 13:00 B13
Aleksandra Woldańska 06.11. godz. 12:30 B42
Marcin Wolski 07.11. godz. 11:30 F14
Ewa Woydyłło 06.11. godz. 16:00 B88
Grzegorz Woźny 04.11. godz. 11:00 D563
    05.11. godz. 11:00 D63
    06.11. godz. 11:00 D63
    07.11. godz. 11:00 D63
Wojciech  Wójcik  05.11. godz. 16:00 F31
Grzegorz Wróblewski 07.11. godz. 13:00 sala seminaryjna 2
Łukasz Zabdyr 06.11. godz. 10:30 C24
Michał Zabłocki 06.11. godz. 13:30 B80
Marek Zając 06.11. godz. 15:00 sala seminaryjna 3
Aneta Załazińska 06.11. godz. 14:00 B66
Ewa Zamorska-Przyłuska 07.11. godz. 14:00 A11
Maciej Zaremba 07.11. godz. 14:00 Aula Centrum Studiów Humanistycznych UJ, ul. Grodzka 64
Zofia Zarębianka 06.11. godz. 16:00 C28a
o. Mariusz Zawada 07.11. godz. 10:00 C28a
Dorota Zawadzka 05.11. godz. 14:00 B66
Danuta Zawadzka 05.11. godz. 11:00 B47
Agata Zawiszewska 07.11. godz. 11:00 sala seminaryjna 3
    07.11. godz. 12:30 E26a
Barbara Zbroja 06.11. godz. 11:00 P5
    06.11. godz. 12:00 A11
prof. Jerzy Zdanowski 04.11. godz. 14:00 D23
Adam Ziemianin 07.11. godz. 11:00 A25
Andrzej Ziemiański 06.11. godz. 13:00 A42
Krzysztof Ziemiec 05.11 godz. 10:00 A42
Robert  Ziębiński 05.11. godz. 19:00 Księgarnia Hiszpańska, Mały Rynek 4
    06.11. godz. 12:45 A17
Aleksandra Ziółkowska-Boehm 06.11. godz. 16:30 B86
    06.11. godz. 15:00 B51
Serhij Żadan 07.11. godz. 11:00 B83
    07.11. godz. 12:00 sala seminaryjna 3
Andrzej Żak 04.11. godz. 15:00 B47
Jakub Żulczyk 05.11. godz. 14:00 A29