Już dziś serdecznie zapraszamy do  Salonu Nowych Mediów, który odbędzie się w ramach 14. Targów Książki w Krakowie.

Salon Nowych Mediów – spotkania i dyskusje, dystrybutorzy treści cyfrowych, wydawcy i autorzy, rozmowy o technologiach, aplikacjach, modelach sprzedaży, e-booki, audiobooki, czytniki, prawa autorskie w Internecie – to wszystko i jeszcze więcej podczas 14. Targów Książki w Krakowie.

 

Salon Nowych Mediów to:
specjalnie wydzielona powierzchnia
Targi Książki w Krakowie rosną w siłę, stąd, przez wzgląd na bardzo duże zainteresowanie Targami, podczas tegorocznej edycji nastąpią reorganizacje przestrzenne. W pawilonie, który w minionych latach mieścił sale seminaryjne, zlokalizowane będą stoiska wystawiennicze, w tym właśnie Salon Nowych Mediów. Po raz pierwszy w jednym miejscu i czasie będzie możliwość rozmowy z przedstawicielami najważniejszych polskich firm z szeroko rozumianego rynku publikacji cyfrowych. Zobacz plan hali oraz listę wystawców.

rozbudowany program towarzyszący
Wśród tematów m.in.: nowości w prawie autorskim, czytelnictwo w dobie nowych mediów, wszystko o czytnikach, problemy digitalizacji, self publishing, egzemplarz obowiązkowy w XXI w. i wiele więcej. Zobacz harmonogram

  
 ciekawe dyskusje
o nowych mediach rozmawiać będą m.in.: Jacek Dukaj , Inga Iwasiów, Piotr Kowalczyk, Jarosław Lipszyc, Dyrektor Biblioteki Narodowej Tomasz Makowski, Piotr Marciszuk, Renek Mendruń, Bartłomiej Roszkowski, Bogusław Seredyński.