"Jestem blogerem. Wybieram się na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie" – jednym z haseł tegorocznej edycji Targów. Stąd jeśli piszesz o książkach i Twój blog obraca się wokół literatury, już dziś wpisz do kalendarza datę zbliżającej się 18. edycji imprezy (23-26.10.), na której poczujesz się jak ryba w wodzie czy też mol w książkach.

Szczególnie wyraźnie podkreśl datę 25.10. (sobota) i godzinę 13.00-14.00. Wtedy w jednej z sal seminaryjnych na terenie EXPO Kraków odbędzie się zjazd blogerów książkowych (uwaga! sala przewidziana jest na ok. 140 osób).

Z kolei przy dacie 20.10.* zrób trzy wykrzykniki. Do tego dnia działa bowiem formularz rejestracyjny, wypełnienie którego gwarantuje Ci bezpłatne uczestnictwo w czterodniowym święcie książki.

Uwaga! Z racji pierwszego naszego oficjalnego spotkania chcemy nie tylko z Tobą podyskutować o kondycji polskiego czytelnictwa, ale także mamy zamiar Cię obdarować. Czym Targi bogate, tym rade. Każdy uczestnik zjazdu blogerów, otrzyma upominek-niespodziankę (uwaga! liczba upominków jest ograniczona).

Nie czekaj, wypełnij formularz, odwiedź Targi, weź udział w zjeździe. W razie pytań pisz: konkurs@targi.krakow.pl.

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty.