Najszybszy sposób, by ominąć kolejkę do autora! Złóż nam życzenia - zrób selfie. Zdobądź 18 lajków. Otaguj zdjęcie: #18ksiazkakrakow. Wygraj spotkanie VIP z autorem i traf na okładkę katalogu targowego/programu towarzyszącego! Aby wziąć udział w akcji potrzebujesz: aparatu fotograficznego, konta na Facebooku, entuzjazmu i uśmiechu.

 

#Selfie18 to zabawa, która polega na wykonywaniu zdjęć selfie z życzeniami dla Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie z okazji 18. urodzin. Jak wziąć udział w akcji? Postępuj zgodnie z poniższym instruktażem:

  • Napisz na kartce (najlepiej formatu A4 lub A3) życzenia urodzinowe dla 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Pamiętaj! Życzenia winny być dobrze widoczne.
  • Weź do jednej ręki kartkę z życzeniami, a do drugiej - aparat (telefon komórkowy z aparatem) i pięknie się uśmiechnij, puść oko, zrób minę.
  • Pstryknij fotkę (sfotografuj siebie, zrób selfie).
  • Opublikuj zdjęcie na Twoim profilu na Facebooku z dodaniem hashtagu #18ksiazkakrakow i otagowaniem fan page`a Targów Książki w Krakowie (www.facebook.com/targi.ksiazki.w.krakowie).
  • Uzbrój się w cierpliwość i poczekaj, aż 18 Twoich znajomych na Facebooku polubi selfie.
  • Po uzbieraniu 18 "lajków" zrób printscreen postu ze zdjęciem i niezbędną liczbą polubień.
  • Uwaga! Opublikuj grafikę z printscreenem na stronie, którą zobaczysz klikając w link >>> kliknij!

Akcja #Selfie18 trwa do 20 października 2014. Ze wszystkich opublikowanych do tego czasu zdjęć organizatorzy Targów wybiorą osiemnaście - najciekawszych, niebanalnych, wykonanych w wyjątkowych miejscach lub z użyciem nietypowych rekwizytów. 18 laureatów trafi na jedną z okładek "Merkuriusza targowo-kongresowego" (drukowanego i elektronicznego), zdobędzie bezpłatną wejściówkę na Targi oraz będzie miało możliwość wzięcia udziału w kolacji VIP z Grzegorzem Wagnerem i Krzysztofem Mecnerem!

Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis SiatkarskiPortal.pl

Uwaga! W trakcie trwania 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie akcja #Selfie18 będzie kontynuowana. Dodatkowo, każda osoba, która w dniach 23-26 października 2014 r. będzie obchodzić 18. urodziny, otrzyma bezpłatną wejściówkę na Targi. Solenizancie! Pamiętaj, zabierz szkolną legitymację!