Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie kończą osiemnaście lat. Z racji przekraczania magicznej cezury, zebrało nam się na wspominki. Tym samym chcemy Cię lepiej poznać, bo przecież nasza targowa historia nierozerwalnie wiąże się z Tobą.


Może twoja opowieść zaczęła się na Targach Książki w Krakowie. Jeśli z wizytą na Targach wiąże się jakaś ciekawa/wzruszająca/zabawna/przerażająca historia*, napisz do nas. Opowiedz nam swoją targową historię.

Nie stawiamy (prawie) żadnych warunków. Możesz pisać wierszem, prozą, możesz też rozbić tekst na dialogi i opatrzyć didaskaliami. Historie przesyłajcie na adres konkurs@targi.krakow.pl do 15.08.2014 r.

Nadesłane prace będą oceniane przez niezależne jury. A ta, która zbierze najwięcej pozytywnych ocen członków jury, zostanie wydrukowana na łamach „Merkuriusza targowo-kongresowego”**, półrocznika wydawanego przez Targi w Krakowie Sp. z o.o.

* jakąkolwiek, którą chcesz się podzielić
** zajrzyj do ostatniego numeru

Regulamin konkursu >>> pobierz

Mamy to! Laureatem konkursu zostaje Jan Mądrzywołek, którego tekst przeczytacie na naszym blogu, jak i w jesiennym wydaniu Merkuriusza targowo-kongresowego.