Skosztuj kawałek tortu z 18. urodzin Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.
Targi dotychczas znane jako Targi Książki w Krakowie wkraczają w dorosłość. Osiemnastka zobowiązuje, stąd impreza urodzinowa będzie trwała cztery dni – 23-26 października.


Z racji, że do urodziny pozostało jeszcze trochę czasu, chcąc Wam i sobie umilić oczekiwanie, zapraszamy do udziału w konkursie. Tak na marginesie, czy słyszeliście kiedyś o solenizancie, który zamiast przyjmować, rozdaje prezenty? My nie, stąd postanowiliśmy to zmienić.

W każdy z 18 piątków, które dzielą nas od tegorocznej edycji Targów, będziemy zamieszczać na naszym facebookowym profilu jeden konkursowy post. Zadania konkursowe ułożą się w targową minihistorię. Warto więc śledzić uważnie nasz profil, być czujnym i na przekór piątkowemu rozleniwieniu (na pewno wiecie, co to przedweekendowe rozleniwienie) słać odpowiedzi.

Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy, że na adres konkurs@targi.krakow.pl wyślecie odpowiedź na zamieszczone co piątek pytanie.

Kto wygrywa?
W pierwszy piątek wygrywa osiemnasta osoba, która nadeśle odpowiedź, w drugi piątek – siedemnasta osoba, w trzeci piątek – szesnasta itd. Uwaga! Z racji, iż 18. piątek przypada w trakcie 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, osiemnaste pytanie konkursowe pojawi się wraz z pytaniem siedemnastym w dniu 17.10.2014 r.

Co rozdajemy?
Książki i zaproszenia uprawniające do bezpłatnego wstępu na 18. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

Czuj się zaproszony na 18. urodziny Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Kawałek tortu dla Ciebie?

Regulamin konkursu >>> pobierz