Co roku mniej więcej z początkiem wakacji zapraszamy Was do wspólnej zabawy okołotargowej i z literaturą w tle. W wybrany dzień tygodnia na naszym facebookowym profilu zamieszczamy jedno konkursowe zadanie. Liczbę zadań i, co za tym idzie, czas trwania konkursu wyznacza liczba porządkowa stojąca przed nazwą naszej imprezy.

I tak mieliśmy już 17 poniedziałków, które da się lubić oraz 18 urodzinowych piątków. W tym roku zapraszamy Was na czwartkowe konkursowe poranki. W każdy z 19 czwartków, które dzielą nas od tegorocznej (19!) edycji MTKwK, pilnie śledźcie nasz fanpage na FB w poszukiwaniu konkursowego zadania. Mamy nadzieję, że konkursowe pytania zaskoczą i Was, i nas. Raczej nie będziemy pytać o wybrane pierwiastki z tablicy Mendelejewa, całki, rok uchwalenia konwencji regulującej transport morski w obrębie cieśniny Bosfor i Dardanele czy dlaczego trulli budowano bez zaprawy… Skupimy się na literaturze.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że na adres konkurs@targi.krakow.pl wyślecie odpowiedź na zamieszczone co czwartek pytanie.  

Kto wygrywa? W 1. czwartek wygrywa 19. osoba, która nadeśle odpowiedź, w 2. czwartek - 18. osoba, w 3. czwartek - 17. itd. Uwaga! Z racji, iż 19. czwartek wypada w trakcie 19. MTKwK, 19., ostatnie, pytanie konkursowe pojawi się wraz z pytaniem 18.

Co rozdajemy? Książki i zaproszenia uprawniające do bezpłatnego wstępu na 19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

 

   Regulamin konkursu >>> pobierz