Serwoelektryczne prasy krawędziowe CONE

Produkowane w Finlandii prasy CONE charakteryzują się wysoką niezawodnością i trwałością przez długie lata pracy. Dzięki przyjaznemu i łatwemu w obsłudze oprogramowaniu, możliwe jest łatwe i szybkie zaprogramowanie nowego detalu do produkcji.
Prasy CONE  charakteryzują się ergonomicznymi rozwiązaniami pozwalającymi operatorowi na wydajną pracę. Podebranie w dolnym stole pozwala pracować na prasie w pozycji siedzącej. Prasy CONE szczególnie sprawdzają się w gięciu małych detali co potwierdzają użytkownicy tych pras. W porównaniu z hydrauliczną, prasa serwoelektryczna ma mniejsze wymagania w obsłudze serwisowej. Dzięki szybszym ruchom tylnego zderzaka oraz większym przyspieszeniom , czasy wykonywania programów są krótsze, co zwiększa wydajność i obniża jednostkowy koszt zagięcia detalu. Dużą zaletą pras CONE jest niska energochłonność i emisja ciepła do otoczenia w porównaniu z prasami hydraulicznymi, dzięki tym cechom można obniżyć koszty zużycia energii o ponad 50% w porównaniu z maszynami hydraulicznymi. 

Reasumując serwoelektryczne prasy krawędziowe CONE są ergonomiczne, oszczędniejsze w eksploatacji i wydajniejsze w porównaniu do pras hydraulicznych.

   
  • Zdjęcie