ABPLANALP CONSULTING Sp. z o.o.         Stand W-13

Centrum tokarskie ST-40L (Producent HASS) - maszyna typu ST-40L jest wysokowydajnym centrum tokarskim do ciężkiej obróbki skrawaniem o najwyższej sztywności oraz wysokiej stabilności termicznej. To wytrzymała tokarka, która zapewnia najlepsze połączenie wydajności i stosunku jakości do ceny w swojej klasie. Maszyna jest dostępna w połączeniu z szeroką gamą opcji, m.in. narzędziami napędzanymi, taśmowym wyrzutnikiem wiórów, czy też automatyczną sondą narzędziową. Model ST-40L z długim łożem zapewnia niemal dwukrotnie większą długość toczenia w porównaniu z tokarką typu ST-40. Centrum tokarskie Haas ST-40L zarówno ze względu na swoją wielkość, jak i konstrukcję jest maszyną uniwersalną, pozwalającą na dokładną obróbkę skomplikowanych detali. Podstawowe parametry: maksymalny obszar skrawania 648x2032 mm, 12 - pozycyjna głowica BOT (opcjonalnie głowica VDI lub hybrydowa), wrzeciono wysokomomentowe 2 400 obr/min, napęd wektorowy 29,8 kW, programowalny konik napędzany serwomotorem, zintegrowany zbiornik chłodziwa o pojemności 371 l, uchwyt hydrauliczny o średnicy 381 mm, końcówka wrzeciona typu A2-8, 15” kolorowy monitor LCD, wbudowane gniazdo USB, gwintowanie na sztywno, pamięć 1 MB, przyjazny dla użytkownika system sterowania Haas, programowanie zgodne ze standardem ISO, z użyciem funkcji G.

ABH BIURO TECHNICZNE         Stand W-55

Prasa AMADA HFE 3i (Producent AMADA) - zbudowana na solidnym fundamencie serii HFE, prasa AMADA HFE 3i. Zawiera dodatkowe funkcje produkcyjne oraz innowacyjny interfejs sterowania AMNC 3i z ekranem dotykowym. Wyświetlacz 18.5" LCD Multi-Touch oferuje wiele trybów wprowadzania danych (kąta, głębokości, 2D i 3D) dla elastycznego programowania oraz wyświetla wszystkie niezbędne informacje dotyczące programu i gięcia. Przyjazny dla operatora graficzny interfejs i dostępne biblioteki narzędzi umożliwiają szybkie programowanie prasy do wykonania skomplikowanych części.

Prasa HAEGER (Producent HAEGER) - prasa o nacisku 8-ton (72kn) i z wysięgiem 610mm z regulacją skoku suwaka. Niezawodność i wydajność w pełni hydraulicznej maszyny. Wyposażona w opatentowany system bezpieczeństwa. Nowe sterowanie umożliwia obsługę czteronarzędziowej stacji i zapisanie w pamięci do 100 programów. Nowy automatyczny podajnik umożliwia podawanie elementów złącznych o rozmiarach od M2.5 do M10 i długości do 40 mm.

ALPHA TECHNOLOGY Sp. z o.o.         Stand D-63

Zamiatarka przemysłowa - na Targach EUROTOOL 2015 prezentujemy nowoczesną zamiatarkę przemysłową napędzaną wózkiem widłowym oraz regał modułowy do magazynowana profili metalowych z systemem wysuwanych półek do optymalizacji powierzchni magazynowej.
AD MOTO RAFAŁ ZAWISZ Stand W-63

Samoczyszcząca wirówka do chłodziw Serii AD-HF - nowoczesne urządzenia pozwalające wydajnie i efektywnie usuwać zanieczyszczenia stałe z chłodziw i olejów obróbczych. Brak wkładów wymiennych ogranicza koszty eksploatacji a samoczyszczenie pozwala zmniejszyć obsługę urządzenia do minimum.

Agregat FRB-2 do filtracji chłodziw - zestaw filtracyjny FRB jest mobilnym urządzeniem służącym do filtracji cieczy obróbczych z zabrudzeń stałych. W urządzeniu stosuje się filtry workowe o różnej dokładności filtracji, dzięki czemu agregat nadaje się do filtracji w układach o dużym przepływie, nie powodując wzrostu ciśnienia.

AJAN ELEKTRONIK         Stand W-23

Przecinarka plazmowa SHP460 (Producent AJAN ELEKTRONIK) - urządzenie SHP460 to nowoczesna przecinarka plazmowa wykorzystująca dwa źródła SHP260A które mogą pracować jednocześnie na jednym palniku używając mocy 460A. Daje to bardzo dobre rezultaty cięcia , szczególnie w przypadku cięcia grubych stali nierdzewnych, kwasoodpornej, trudnościeralnej lub aluminiowej które nie mogą być cięte inną technologią (palniki gazowe) z racji na wysoką temperaturę topnienia. Drugie zastosowanie tak mocnego źródła jest cięcie za pomocą wykorzystania głowicy 3D do ukosowania blach i rur. Podczas cięcia tą technologią dochodzi do wydłużenia ścieżki cięcia (średnio ok 1,4 razy grubość materiału podczas wychylenia palnika pod pełnym kątem, 45 stopni.). W związku z tym źródło o mocy 260A dawało maksymalny zakres cięcia pod katem 45 stopni do 30 mm grubości blachy. W przypadku SHP460A zakres ten został zwiększony do 55 mm pod pełnym wychyleniem głowicy 3D. Kolejną zaletą jest używanie maszyny wielopalnikowo co pozwala zwiększyć wydajność maszyny dwukrotnie (w zakresie do 50 mm).

ARCO ANDRZEJ RUDENKO         Stand W-84

Adapter szczękowy firmy Hainbuch GmbH Workholding Technology - jest uzupełnieniem modułowego systemu stosowanego na tokarkach i centrach obróbczych. Umożliwia on szybkie przezbrojenie bazowego uchwytu tulejowego na uchwyt szczękowy, zwiększając zakres mocowania maksymalnie do Ø 195,0 mm.

Nowa generacja gratowników COFA firmy Heule Werkzeug AG - do gratowania otworów w jednym przejściu od przodu i od tyłu niezależnie czy krawędź otworu jest prosta czy krzywoliniowa, umożliwia osiągnięcie promienia gratowania aż do R1,5 mm.

BERND SIEGMUND  GmbH      Stand W-57

Stół spawalniczo - montażowy Professional Extreme 850 z siatką diagonalną i miarką - stół ekstremalnie wytrzymały, z siatką diagonalną i miarką w standardzie. Twardy 850 Vickersów, dzięki hartowaniu i utwardzaniu azotowaniem plazmowym. Zaokrąglone otwory i krawędzie. Odporny na przywieranie odprysków spawalniczych, rdzę, uderzenia i zarysowania. Idealny i niezniszczalny.

Kątownik blokująco - mocujący z wbudowanym kątownikiem obrotowym - bezstopniowa regulacja kąta obrotu i niezawodne mocowanie dzięki połączeniu dwóch kątowników. Odporny na odpryski spawalnicze i rdzę. Wykonany z żeliwa GGG, odpornego na uszkodzenia i odkształcenia. Dostępny prawy i lewy, dla S16 i S28. Stosowany jako podpora kątowa, blokada lub przedłużenie stołu.

Uniwersalny zacisk śrubowy - uniwersalny zacisk śrubowy z prętem okrągłym. Regulacja +/- 42° pozwala na elastyczne mocowanie w pionie i pod kątem. Poziomy i pionowy pręt regulowany bezstopniowo. Sztyft z gwintem trapezowym i nasadą na klucz imbusowy zapewnia trwałe i mocne połączenie. Wymienne pryzmy do różnych materiałów.

[1][2][3][4][5]