Szukaj:
gb

Targi Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW to trzy dni intensywnych spotkań handlowych producentów i dystrybutorów wyposażenia dla obiektów sportów zimowych z przedstawicielami ośrodków turystyki zimowej.

  • Za nami 2-edycja Targów INFRASNOW 2015

    Tegoroczne Targi Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych odbyły się 4-6 listopada w towarzystwie znanych i prestiżowych 23.Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® w Krakowie. Możliwość kompleksowego wyposażenia obiektów wypoczynkowych i rekreacyjno-sportowych, różnorodne produkty, innowacyjne technologie i nowości od najlepszych firm z branży – takie połączenie obu imprez zaowocowało wzajemnym dopełnieniem i utworzeniem pełnej oferty dla przedsiębiorców z branży.
  • INFRASNOW dziękuje!

    Za nami 2. edycja Targi Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW!! Dziękujemy Wystawcom za obecność i zaangażowanie. Dziękujemy wszystkim, którzy dzielili się wiedzą i zaangażowaniem podczas licznych szkoleń i warsztatów. A nade wszystko dziękujemy Zwiedzającym! Mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się w EXPO Kraków!

Byli z nami:

Międzynarodowe Centrum
Targowo-Kongresowe
EXPO Kraków

Jak dojechać>>