DSC06642.JPGJazz w Krakowie czyli Z-Star, Karolak, Czerwiński, Sikała, Kupiec i Korohoda.

Choć od koncertu zorganizowanego przez PortalDentystyczny.pl podczas Targów KRAKDENT minęło już blisko 2 tygodnie, emocje i atmosfera Klubu pod Jaszczurami jeszcze nie ostygła. Po raz pierwszy w tym roku PortalDenstystyczny.pl miał zaszczyt zaprosić Państwa na nowy cykl koncertów pod nazwą Jazz w Krakowie organizowanych w ramach imprezy wieczornej podczas Targów KRAKDENT. O ile  realizowany od kilku lat w Poznaniu cykl Dental Jazz Story już trwale wpisał się w pamięć naszych użytkowników, to pierwszy krakowski koncert na długo nie zostanie zapomniany, a unikatowe przeżycia muzyczne jakie zapewnili tego wieczoru artyści chcemy powtarzać w kolejnych edycjach. 

Znany krakowski Klub pod Jaszczurami był bowiem w dniu 08 marca 2013r. sceną jednego z najbardziej żywiołowych i energetycznych koncertów jaki dali muzycy jazzowego zespołu aranżując kompozycje Jimmiego Henrdixa.  Z-Star udowodniła, że oprócz niezwykłej wokalistyki jest również mistrzynią niesamowitego show. Pochodząca z Trynidadu gwiazda swoim mocnym głosem wprowadziła publiczność w niesamowity nastrój, a niezwykle żywe klawisze organów Hammonda Wojciecha Karolaka i instrumenty perkusyjne Adama Czerwińskiego tworzyły wspólnie wspaniałą oprawę dla koneserów muzyki. Maciej Sikała na saksofonie dokonywał prawdziwie mistrzowskich improwizacji jazzowych, zaś na gitarach Tomasz Kupiec i Jacek Korohoda z lekkością i wirtuozerią wykonywali partie Jarosława Śmietany, który z powodu ciężkiej choroby nie mógł wziąć udziału w koncercie.

 Koncert dla nas był zaś wydarzeniem na miarę ważnego egzaminu, który jak wynika z uznania publiczności, która szczelnie wypełniła cały klub zdaliśmy wzorowo. Mamy nadzieję, że dla wszystkich stał się wydarzeniem zapadającym głęboko w pamięć i w kolejnych latach przyjdziecie pod Jaszczury przeżyć równie niezapomniane muzyczne emocje. Tych co nie byli, serdecznie zapraszamy za rok, szkoda zmarnować taką okazję do obcowania z muzyką rozrywkową na najwyższym poziomie.                                                                                

Zapraszamy za rok!

Zespół PortalDenstycztyczny.pl

DSC06939.JPG DSC06722.JPG DSC06908.JPG DSC06892.JPG DSC06536.JPG DSC06521.JPG