Szukaj:
gb

Strefa Kariery 2013

Po raz drugi podczas Krakdentu zorganizowaliśmy Strefę Kariery. Poniżej prezentujemy oferty pracy, a także ogłoszenia osób, które pracy szukają. Chcesz zamieścić bezpłatnie swoje ogłoszenie? Pisz na szczesna@targi.krakow.pl  

Technik dentystyczny

Dental Technics, stoisko E12

Szukam ambitnego technika do pracy w systemie cad/cam w laboratorium dentystycznym. Miejsce pracy: Tarnowskie Góry.

Product Manager

Kol-Dental, stoisko C40

Kol-Dental – największa firma stomatologiczna w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko: PRODUCT MANAGER (sprzętu diagnostyczny  oraz unity stomatologiczne). Miejsce pracy: Warszawa

 

Przedstawiciel Handlowy

QUADROSTOM, stoisko C5

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego na różne regiony Polski. Mile widziane doświadczenie w branży stomatologicznej.

Kierownik ds. Klientów Kluczowych

Phytopharm  Klęka S.A. - stoisko A7

Phytopharm  Klęka S.A. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm farmaceutycznych segmentu OTC w Polsce. Specjalizuje się w lekach naturalnych. W portfelu firmy znajduje się wiele znanych i cenionych leków o wiodącej pozycji w swoich kategoriach terapeutycznych, min.: Bioaron C, Dentosept, Bronchosol, herbaty ziołowe.

Serwisant urządzeń stomatologicznych

 Poszukuję doświadczonego serwisanta urządzeń stomatologicznych (między innymi unitów). Zatrudnienie na pełny etat bądź do współpracy na konkretne zlecenia.

Rejon: Warszawa i okolice

Zgłoszenia najlepiej w formie cv proszę przesyłać na e-mail: jakublobinski@interia.pl

Szukam pracy / Dentystka

Ambitna dentystka podnosząca swoje kwalifikacje,sumiennie wykonująca swoją pracę szuka pracy na terenie Krakowa i okolic.Tel 794 910 509.