Najważniejsze jesienne spotkanie branży HoReCa w Polsce.
22. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 8. Targi Wyposażenia i Usług SPA & WELLNESS, 13. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 12. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO® to odbywające się w jednym miejscu i czasie, doskonale dobrane pod względem tematyki branżowe targi.
Targi odbyły się w terminie 5-7 listopada 2014, Hala EXPO Kraków

Co roku ponad 320 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje na Targach kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata. Kompleks Targów HORECA® to także prezentacja nowości branżowych, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii.

Prestiż, jakość i tradycja
Targi HORECA® z ponad 20-letnią tradycją są najważniejszym jesiennym miejscem spotkań w Polsce. HORECA® to impreza najwyższej jakości potwierdzona rekomendacją Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI.

Branżowi klienci
Gwarantujemy doskonałą promocję wśród profesjonalistów z branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej – co roku Targi odwiedza ponad 11 tysięcy gości z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy Ponad 80% odwiedzających stanowią osoby mające wpływ na podejmowanie decyzji w firmach.

Termin
Ostatnia w roku impreza branżowa sprzyja wydatkom inwestycyjnym – to na targach w Krakowie i bezpośrednio po nich inwestorzy dokonują ostatnich porównań i podejmują decyzje o zakupach.

Nowa infrastruktura
W 2014 roku Targi odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Jest to nowy wielofunkcyjny obiekt targowo-kongresowy, stworzony i dostosowany do organizacji różnego rodzaju wydarzeń na najwyższym poziomie. W nowoczesnym kompleksie o powierzchni 13 tys. m2 mieszczą się: dwie hale o powierzchni 5 tys. m2 i 4 tys. m2, zespół klimatyzowanych, modułowych sal seminaryjnych o różnych wielkościach, pokoje spotkań oraz restauracja i lobby o powierzchni 1400 m2. To również obszerny parking i wygodny dojazd.

Wydarzenia towarzyszące
W ramach Targów odbywają się: Festiwal Kulinarny, Konkurs Na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii, Konkurs Na Najlepszy Ekspres Do Kawy Dla Gastronomii.

 

Zakres tematyczny Targów

Statystyka z poprzedniej edycji

Opinie uczestników edycji 2013

Podsumowanie edycji 2013 Targów HORECA