Salon Kawy i Herbaty podczas Targów HORECA/GASTROFOOD w Krakowie

Zapraszamy Państwa do udziału w Salonie Kawy i Herbaty towarzyszącym 21. edycji Targów HORECA/GASTROFOOD w Krakowie.

Salon Kawy i Herbaty to specjalnie wydzielone miejsce ekspozycji targowej poświecone tylko i wyłączenie zagadnieniom związanym z kawą i herbatą. Na tak skonstruowanej przestrzeni prezentują się firmy „specialty cafe”, palarnie kawy oraz herbaciane. „Salon Kawy i Herbaty” z jednej strony pozwala na nawiązanie kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży, z drugiej zaś jest świetną okazją do nauczenia się sztuki parzenia i przygotowania kawy i herbaty. „Salon Kawy i Herbaty” to miejsce spotkań zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów dobrego smaku, dlatego zapraszamy wszystkich, dla których kawa czy herbata stanowią pasję życia.

Podczas minionej edycji najlepsi bariści z Polski - w tym Panie Elżbieta Citak (dwukrotna Mistrzyni Polski Coffee in Good Spirits 2011 i 2012) i Barbara Szparagowska (vice mistrzyni Coffee in Good Spirits 2012) prezentowali swój kunszt w zaparzaniu kawy. Kolejna szansa, żeby zobaczyć ich na żywo w dniach 13-15 listopada 2013 w hali Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41A podczas Salonu Kawy i Herbaty na Targach HORECA® w Krakowie.

 

Zapraszamy firmy Kawowe i Herbaciane do zgłaszania swojego udziału w Targach Horeca/ Gastrofood w Salonie Kawy i Herbaty.

Podstawowe warunki udziału | Pobierz >>>

Kontakt i informacja:

Tomasz Krupa
Zastępca komisarza targów

tel.: 12 651 90 52,
tel. kom: 516 029 226,
mail: krupa@targi.krakow.pl