Szukaj:
gb

Moto Show Kraków 2014 – Łączy nas pasja do motoryzacji…

Podczas premierowej edycji Targów Motoryzacyjnych MOTO SHOW KRAKÓW, które odbędą się w dniach 24-25 maja 2014 odbędzie się Tematyczny Salon Samochodów. Tematem wiodącym Salonu są samochody Rodzinne, Miejskie, SUV-y, Dla młodych "auto na start"

Poza niesamowitymi samochodami stuningowanymi, sportowymi pojazdami wyczynowymi, klasycznymi samochodami amerykańskimi w stylu Muscle Car, motocyklami, Quadami, supersamochodami, Off-roadem, częściami,  akcesoriami motoryzacyjnymi itd każdy zwiedzający bedzie mógł w jedenym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą Salonów Samochodowych z Krakowa i okolic, a także spotakć się z przedstawicielem salonu, omówić warunki finansowe, odbyć jazdę próbną.  

Motoryzacja, oprócz samej przyjemności, to również nieoceniona praktyczność, dzięki której możemy przemieszczać się szybciej, podróżować, dojeżdżać do pracy, na zakupy itd. Niezależnie od tego, ile kilometrów codziennie przemierzamy, sami dopasowujemy typ samochodu do swoich potrzeb. To właśnie z tych powodów Targi w Krakowie stworzyły Tematyczny Salon Samochodów, w którym zaprezentują się wszystkie krakowskie salony samochodowe z ofertą aut rodzinnych, miejskich, SUV-ów oraz samochodów dla młodych kierowców.

Kontakt i informacja:

Tomasz Krupa
Komisarz Targów
Tel.:  +48 12 651-90-52; Fax:  +48 12 644-61-41
Tel. Kom.: +48 516 029 226; E-mail: krupa@targi.krakow.pl