Szukaj:
gb
O imprezie

13. Tuning Show w Krakowie odbędzie się w dniach 23-24 maja 2015 w Expo Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9.

Po pierwsze - niespotykane samochody!

Tuning Show w Krakowie to prezentacja samochodów niespotykanych na polskich drogach. Intrygujących, zapierające dech w piersiach, dopracowanych w najmniejszym szczególe z Polski i z zagranicy.

 

Po drugie - kultowe amerykany!

Salon Custom - strefa klasycznych samochodów amerykańskich w stylu Muscle Car i Hot Rod od kilku lat towarzyszy Tuning Show w Krakowie. W salonie prezentuje się najciekawsze amerykańskie modele samochodów z przekroju od początku lat 60 – aż po czasy współczesne.

 • Rekord frekwencji na MOTO SHOW w Krakowie!

  Premierowe pokazy Renault Espace, Suzuki Vitara i Mercedesa AMG GT S,  nowy rekord Guinnessa w całościowym oklejaniu samochodu na czas, pokazy jazdy najlepszych drifterów oraz spotkanie z jeszcze bramkarzem i już kierowcą wyścigowym Jerzym Dudkiem. Takie atrakcje czekały na tłumy miłośników motoryzacji odwiedzających targi Moto Show w Krakowie 2015. Wszystko z pasji do motoryzacji.
 • Pokazy DRIFTU w Strefie Pokazów [VIDEO]

  Stałą atrakcją MOTO SHOW jest specjalnie przygotowany tor. W tym roku dużą popularnością cieszyły się pokazy driftu połączone z prezentacją elitarnej ligi Drift Masters Grand prix.
 • Niedziela - tłumy i Jerzy Dudek [ZDJĘCIA]

  Kolejny dzień i kolejna dawka emocji! Blask fleszy, autografy i długie rozmowy z idolami motoryzacji. A wśród nich gość specjalny, Jerzy Dudek - jeden z najlepszych polskich piłkarzy, który stawia swoje pierwsze kroki w formule Volkswagen Golf Cup.  Podczas spotkania na scenie w hali Wisła, idol fanów motoryzacji opowiadał o pierwszych startach, o emocjach towarzyszących wchodzeniu w zakręty na pełnych obrotach oraz o tym jak doświadczenie na boisku przydaje się w prowadzeniu wyścigówki.  
 • Jerzy Dudek na scenie

  W niedzielem, drugiego dnia imprezy gościem specjalnym i jednocześnie współprowadzącym  jest Jerzy Dudek - jeden z najlepszych polskich piłkarzy, który stawia swoje pierwsze kroki w formule Volkswagen Golf Cup (w EXPO Kraków można zobaczyć trzy pucharowe samochody z tego cyklu).