Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w pierwszej edycji Targów Sztuki, które odbędą się 22-23.09.2012 w Krakowie, w Hali Wystawowej Targów w Krakowie przy ulicy Centralnej 41 A.

Targi w Krakowie, bazując na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu w organizacji imprez wystawienniczych oraz Grupa PRC odpowiedzialna za promocję wydarzenia pragną stworzyć dla Państwa niepowtarzalną szansę dotarcia do licznego i zróżnicowanego grona odbiorców, zarówno do prywatnych kupców, kolekcjonerów, koneserów, marszandów, inwestorów jak i ludzi stawiających pierwsze kroki w dziedzinie inwestowania w sztukę. W wydarzeniu moga wziąć udział zarówno indywidualni artyści, jak i galerie sztuki oraz domy aukcyjne.

Targi Sztuki to wyjątkowa okazja do promocji własnej twórczości lub tworczości promowanych artystów wyrażanej w takich dziedzinach jak malarstwo, grafika, fotografia artystyczna oraz rzeźba.

Tym spośród Państwa, którzy obdarzą nas zaufaniem i wezmą udział w premierowej edycji Targów Sztuki w Krakowie, zapewniamy wszelkie wsparcie organizacyjne, medialne oraz techniczne obejmujące m.in. wykonanie niestandardowych stoisk.

W ofercie przygotowaliśmy dla Państwa m.in. stoiska standardowe o powierzchni 3m2 i 8m2 - Stoiska standardowe- wizualizacja »

 

WARUNKI UCZESTNICTWA I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ W FORMULARZACH ZAMIESZCZONYCH W ZAKŁADCE "FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE"

CENY POWIERZCHNI WYSTAWIENNICZYCH ORAZ WYPOSAŻENIE STOISK ZNAJDĄ PAŃSTWO W FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM NR 1 (ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA + REGULAMIN).

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z TERMINARZEM TARGÓW