Szukaj:
gb

Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO® w Krakowie to specjalistyczna impreza poświęcona winu. Co roku w Krakowie spotykają się producenci z różnych krajów z importerami, a importerzy z dystrybutorami wina i sektorem HoReCa. ENOEXPO® odbywa się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®. Stwarza to doskonałą okazję, by zaprezentować wina odbiorcom z branży gastronomicznej i znaleźć dystrybutora na prężnie rozwijającym się rynku. Najbliższa edycja już 16-18.11.2016 r.

 

 

 • Tych win spróbujecie na ENOEXPO

  Na naszej stronie, w zakładce „Portfolio Wystawców” pojawiły się już pierwsze wina! Już teraz możecie sprawdzić, jakie smaki będą czekać na was podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO®.Portfolio powstało z myślą o prezentacji wystawców oraz ich win. Winiarskie portfolio to także ułatwienie dla zwiedzających, którzy chcieliby wcześniej przygotować się do wizyty na największej imprezie branży winiarskiej w Polsce. Zapraszamy do lektury!
 • Zapraszamy do udziału w VIII edycji Konkursu Winiarskiego!

  Nieodłącznym elementem Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® jest pasjonująca rywalizacja w konkursie winiarskim, w którym już od 8 lat bierze udział kilkudziesięciu producentów z całego świata. Medal Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® jest prestiżowym znakiem jakości, świadczącym o wyjątkowych walorach smakowych trunku i pomagającym winom odnieść komercyjny sukces. Sprawdź szczegóły i zdobądź medal targów ENOEXPO®.  
 • Węgry Krajem Partnerskim ENOEXPO® 2016

  W tym roku Krajem Partnerskim Targów ENOEXPO® zostały Węgry. Paleta węgierskich win cieszy bogactwem i różnorodnością, a tradycje kultywowane w 22 regionach winiarskich sięgają II wieku naszej ery! Wina węgierskie są doceniane na całym świecie, nagradzane na międzynarodowych konkursach i festiwalach, spotyka się je na stołach największych koneserów.   
 • Targowy lider branży winiarskiej

  Jak pokazują analizy, Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków wina w Europie. Dlatego nasz kraj jest istotnym partnerem dla producentów i dystrybutorów wina, a najważniejszym miejscem spotkań branży w Polsce jest Kraków i organizowane od trzynastu lat Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®.   

Reklama

Sprawdź