Szukaj:
gb

Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO® w Krakowie to specjalistyczna impreza poświęcona winu. Co roku w Krakowie spotykają się producenci z różnych krajów z importerami, a importerzy z dystrybutorami wina i sektorem HoReCa. ENOEXPO® odbywa się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®. Stwarza to doskonałą okazję, by zaprezentować wina odbiorcom z branży gastronomicznej i znaleźć dystrybutora na prężnie rozwijającym się rynku. Na kolejną edycję zapraszamy już 15-17 listopada 2017 r.!

 

 

 • Wesołych Świąt życzą Targi w Krakowie!

  Życzymy Państwu Wesołych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych radości, wiosennej atmosfery i prawdziwie świątecznego nastroju.    
 • Wina z najdalszych zakątków świata – podsumowanie Targów ENOEXPO®

  Równocześnie z Targami HORECA® co roku odbywa się jedyna tego typu impreza w Polsce, która pod jednym dachem gromadzi tak wielu przedstawicieli branży winiarskiej. Już po raz czternasty podczas Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® restauratorzy mogli nie tylko spróbować win niedostępnych na polskim rynku, ale przede wszystkim nawiązać szerszą współpracę z producentami i dystrybutorami wina z wielu krajów.  
 • Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO® za nami

  Restauracje przyszłości można było zobaczyć w dniach 16-18 listopada na 24. Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®. W Kuchni Mistrzów odbyły się arcyciekawie kulinarne show, zaś swoją filozofią tworzenia potraw ze Zwiedzającymi Targi podzielili się m.in. wybitny szef kuchni, właściciel restauracji Senses, odznaczonej Gwiazdką Michelin – Andrea Camastra!
 • Ostatni moment by odwiedzić Targi ENOEXPO

  Przed nami trzeci, ostatni dzień Targów ENOEXPO. Jeszcze dzisiaj w godzinach 10:00-16:00 można przyjść do EXPO Kraków i wziąć udział w ciekawych prezentacjach, warsztatach i degustacjach win prowadzonych przez najwyższej klasy ekspertów.
 • Trwa święto wina na Targach ENOEXPO®

  Przed nami drugi dzień Targów ENOEXPO®. Dzisiejszego dnia na Gości Targów czekają m.in. spotkanie na ENOARENIE z Andrzejem Strzelczykiem, który opowie więcej o portugalskich winach z TEJO. Zapraszamy również na degustacje Masterclass: Tomasz Prange-Barczyński zapozna uczestników z węgierskimi czerwonymi i różowymi winami: Hungarian Wine Tasting Masterclass – „Red Wines and Rosé from Hungary” – A specific wine selection.    

Reklama

Sprawdź