Szukaj:
gb

Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO® w Krakowie to specjalistyczna impreza poświęcona winu. Co roku w Krakowie spotykają się producenci z różnych krajów z importerami, a importerzy z dystrybutorami wina i sektorem HoReCa. ENOEXPO® odbywa się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®. Stwarza to doskonałą okazję, by zaprezentować wina odbiorcom z branży gastronomicznej i znaleźć dystrybutora na prężnie rozwijającym się rynku. Najbliższa edycja już 16-18.11.2016 r.

 

 

 • Konkursy Winiarskie coraz bliżej

  Do 8. Konkursu Winiarskiego oraz 8. Konkursu Polskich Win i Cydrów zostały dokładnie 4 tygodnie! Konkurs winiarski do doskonała okazja, aby sprawdzić i wynieść na piedestał doskonały smak wina lub cydru reprezentowanego przez siebie. Tylko do 30 września można nadsyłać zgłoszenia na adres: bak@targi.krakow.pl zaś próbki wina muszą zostać dostarczone do 3 października. Więcej informacji w zakładkach o Konkursach. Nie czekaj! Sięgnij po medale!  
 • O winach merytorycznie

  Stowarzyszenie Sommelierów Polskich objęło Patronatem Merytorycznym tegoroczne Targi Wina ENOEXPO. Targi uzyskały w ten sposób niezwykle profesjonalnego partnera, który gwarantuje maksymalnie wysoki poziom merytoryczny wydarzeń, które odbędą się w ramach ENOEXPO 2016.
 • Producentów produktów regionalnych witamy z otwartymi ramionami

  Wiemy już, że krajem partnerskim ENOEXPO są w tym roku Węgry… ale mało kto wie, że obok win węgierskich tematem przewodnim tegorocznego ENOEXPO będą… wina i produkty regionalne! Postanowiliśmy wykonać krok w stronę promocji zdrowych, świeżych i tradycyjnych produktów od małych, lokalnych producentów i aranżujemy specjalną strefę produktów lokalnych.  
 • Tych win spróbujecie na ENOEXPO

  Na naszej stronie, w zakładce „Portfolio Wystawców” pojawiły się już pierwsze wina! Już teraz możecie sprawdzić, jakie smaki będą czekać na was podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO®.Portfolio powstało z myślą o prezentacji wystawców oraz ich win. Winiarskie portfolio to także ułatwienie dla zwiedzających, którzy chcieliby wcześniej przygotować się do wizyty na największej imprezie branży winiarskiej w Polsce. Zapraszamy do lektury!
 • Zapraszamy do udziału w VIII edycji Konkursu Winiarskiego!

  Nieodłącznym elementem Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® jest pasjonująca rywalizacja w konkursie winiarskim, w którym już od 8 lat bierze udział kilkudziesięciu producentów z całego świata. Medal Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® jest prestiżowym znakiem jakości, świadczącym o wyjątkowych walorach smakowych trunku i pomagającym winom odnieść komercyjny sukces. Sprawdź szczegóły i zdobądź medal targów ENOEXPO®.  

Reklama

Sprawdź