Szukaj:
gb

Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO® w Krakowie to specjalistyczna impreza poświęcona winu. Co roku w Krakowie spotykają się producenci z różnych krajów z importerami, a importerzy z dystrybutorami wina i sektorem HoReCa. ENOEXPO® odbywa się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®. Stwarza to doskonałą okazję, by zaprezentować wina odbiorcom z branży gastronomicznej i znaleźć dystrybutora na prężnie rozwijającym się rynku. Najbliższa edycja już 16-18.11.2016 r.

 

 

  • Węgry Krajem Partnerskim ENOEXPO® 2016

    W tym roku Krajem Partnerskim Targów ENOEXPO® zostały Węgry. Paleta węgierskich win cieszy bogactwem i różnorodnością, a tradycje kultywowane w 22 regionach winiarskich sięgają II wieku naszej ery! Wina węgierskie są doceniane na całym świecie, nagradzane na międzynarodowych konkursach i festiwalach, spotyka się je na stołach największych koneserów.     
  • Targowy lider branży winiarskiej

    Jak pokazują analizy, Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków wina w Europie. Dlatego nasz kraj jest istotnym partnerem dla producentów i dystrybutorów wina, a najważniejszym miejscem spotkań branży w Polsce jest Kraków i organizowane od trzynastu lat Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®.   

Reklama

Sprawdź