Szukaj:
frgb

20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 27-30 października 2016 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.


Do grona wystawców należą: wydawnictwa, hurtownie książek, księgarnie, instytucje kultury, stowarzyszenia związane z rynkiem książki w Polsce, dystrybutorzy mediów elektronicznych dedykowanych czytelnikom, drukarnie oraz producenci papieru. W 2014 roku w imprezie uczestniczyło 696 wystawców (w tym kilkudziesięciu wydawców zagranicznych) i prawie 60 000 miłośników książek.


Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to impreza wielopłaszczyznowa 
i różnorodna:

 • oferta wydawnicza polskich i zagranicznych wydawnictw,
 • warsztaty i panele dedykowane branży wydawniczo-księgarskiej,
 • spotkania z autorami na stoiskach wydawców i w salach seminaryjnych,
 • konkursy, wystawy,
 • formuła święta książki w całym Krakowie (spotkania, happeningi literackie, spektakle teatralne, koncerty odbywające się poza terenami targowymi).

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

 

 

Nie przegap!

 subskrybuj newsletter - bądź na bieżąco


email marketing api powered by FreshMail

 • Internauci czytają coraz więcej książek. Najczęściej o poranku w domu nad morzem.

  W ciągu dwóch ostatnich lat liczba deklaracji przeczytanych książek w mediach społecznościowych wzrosła dwukrotnie. Z danych IMM wynika, że w 2014 roku od stycznia do września pojawiło się 25 tys. deklaracji czytelnictwa, a w 2016 w tym samym okresie – aż 58 tys. wzmianek świadczących o trwającej, planowanej lub zakończonej lekturze. Internauci chętnie dzielili się także informacjami – kiedy i gdzie najchętniej czytają.
 • Na Targi Książki z Krakowską Kartą Rodzinną

  20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie przygotowały dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ miłą niespodziankę. Każdy członek rodziny objęty programem KKR3+ za bilety na Targi zapłaci jedynie 50% ceny! Serdecznie zapraszamy w dniach 27-30 października do EXPO Kraków!     
 • Ostry Dyżur Literacki na 20. Międzynarodowych Targach Książki!

  Targi to święto czytelników, zwłaszcza takie Targi ale tyle książek może przyprawić o silny ból głowy. I tu przychodzą z pomocą lekarze pełniący Ostry Dyżur Literacki! We wszystkie dni targowe specjaliści będą badać i leczyć… literaturą.  
 • Konkurs Radość Pisania

  W 2016 roku mija 20. rocznica przyznania Wisławie Szymborskiej nagrody Nobla. Z tej okazji marka Moleskine we współpracy z firmą Prime Line oraz Fundacją Wisławy Szymborskiej publikuje specjalny jubileuszowy notes Moleskine Wisława Szymborska: ,,Radość pisania”. Oficjalna premiera tej edycji specjalnej odbędzie się podczas 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.