Szukaj:
frgb

20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 27-30 października 2016 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

 

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • 20 razy o tym samym, ale inaczej - kolejna atrakcja z okazji 20-lecia!

  20 razy o tym samym, ale inaczej – pod takim hasłem kryje się kolejna akcja przygotowana z okazji                                20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. 20 Autorów zaproszonych do udziału w przedsięwzięciu,        choć reprezentują różne style pisarskie, zmierzyło się z takim samym zadaniem.
 • Już za chwilę, już za momencik – informacja dla niecierpliwych

  Jest nam niezmiernie miło, iż mimo że do Targów pozostało jeszcze trochę czasu, Wy już teraz nie możecie się doczekać i zasypujecie nas mnóstwem pytań.
 • Wystawcy, uwaga na terminy!

  By zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz komfort współpracy, prosimy o zapoznanie się z wyszczególnionymi terminami.
 • Masz urodziny? Świętujmy je wspólnie!

  Z okazji jubileuszowych Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie przygotowaliśmy dla Was kolejną atrakcję. Tym razem zapraszamy do wspólnego świętowania wszystkich tych, którzy obchodzą urodziny między 27 a 30 października.