Szukaj:
frgb

20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 27-30 października 2016 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

 

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Zarejestruj się jako gość branżowy

  Przyjeżdżasz na Targi w celach zawodowych? Jesteś wydawcą, bibliotekarzem lub w inny sposób jesteś związany z branżą wydawniczo - księgarską? Wejdź na Targi bezpłatnie!
 • Nie stój w kolejce, kup Ekobilet!

  Do 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie pozostało trzy miesiące. Impreza co roku przyciąga tysiące zwiedzających, dlatego nie tracimy czasu i już teraz uruchamiamy internetową sprzedaż biletów.
 • Bądź widoczny w informatorze Targów

  Jednym ze sposobów promocji podczas na 20. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie jest umieszczenie reklamy w informatorze Targów. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji, odmieniamy reklamę w informatorze przez wszystkie przypadki.  
 • Promocja w EXPO Kraków

  Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to oprócz niezliczonej liczby publikacji i wydarzeń towarzyszących, przede wszystkim dziesiątki tysięcy zwiedzających. Zastanawiasz się w jaki sposób możesz do nich dotrzeć? Nasze Targi to wyjątkowe możliwości reklamowe, które pozwolą na przedstawienie Twojej firmy na wielu płaszczyznach.