Szukaj:
frgb

20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie dobiegły końca. W dniach 27-30 października 2016 r.  EXPO Kraków odwiedziło ponad 68 tysięcy osób. Odwiedzający Targi mieli okazję zapoznać się z ofertą 700 wystawców z 25 krajów, a także uczestniczyć w kilkuset spotkaniach z 759 autorami z kraju i zagranicy.


Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to impreza wielopłaszczyznowa 
i różnorodna:

 • oferta wydawnicza polskich i zagranicznych wydawnictw,
 • warsztaty i panele dedykowane branży wydawniczo-księgarskiej,
 • spotkania z autorami na stoiskach wydawców i w salach seminaryjnych,
 • konkursy, wystawy,
 • formuła święta książki w całym Krakowie (spotkania, happeningi literackie, spektakle teatralne, koncerty odbywające się poza terenami targowymi).

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

 

 

Nie przegap!

 subskrybuj newsletter - bądź na bieżąco


email marketing api powered by FreshMail

 • Film z 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, czyli przeżyjmy to jeszcze raz!

  Już ponad miesiąc minął od zakończenia 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, zatem najwyższy czas by wrócić wspomnieniam do wspólnych chwil spędzonych w EXPO Kraków.  
 • Znamy laureta Konkursu 200 Książek!

  Wybranie laureata Konkursu 200 książek nie należało do łatwych zadań. Do naszej sklrzynki konkursowej wpłynęły  aż 44 zgłoszenia! Po burzliwych i bardzo interesujących obradach, komisja konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu głównej nagrody oraz dwóch pozaregulaminowych wyróżnień. Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy!
 • Monitoring mediów - 20. Międzynarodowe Targi Ksiązki w Krakowie

  20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbiły się szerokim echem w mediach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z monitoringiem mediów w kontekście październikowej imprezy. Monitoring mediów został zrealizowany przez Grupę PRC.
 • Czytanie ma się dobrze. Bardzo dobrze! Za nami jubileuszowa, 20. edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®

  W świecie literatury czas biegnie szybciej – takie wrażenie mogli odnieść wszyscy uczestnicy zakończonej już 20. jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®.  Święto literatury obfitowało w liczne atrakcje i spotkania z najlepszymi autorami. Klimat minionych 4 dni w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków najlepiej oddają słowa Michaela Cunninghama, jednego z najpopularniejszych aktualnie światowych pisarzy – Ludzie ciągle powtarzają, że książka umiera. A ja tymczasem siedzę pośrodku pięknego obiektu, pełnego pasjonatów literatury. Widzę ogromną ilość ludzi kupujących i czytających książki! To, co tutaj obserwuję, dodaje mi nadziei i napełnia mnie optymizmem.