Szukaj:
frgb

20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 27-30 października 2016 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

 

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Freshmail na 20. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie - szkolenie dla Wystawców

  Specjalnie dla Wystawców 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie firma Freshmail przygotowała szkolenie z email marketingu. Uwaga, ilośc miejsc ograniczona - obowiązują zapisy!
 • Najlepsi z najlepszych, czyli kogo będzie można spotkać na 20. Międzynarodowych Targach Ksiązki w Krakowie

  Czytanie nie jest modą ani formą towarzyskiej nobilitacji. Czytanie jest przeżywaniem życia wielokrotnie. Jest wzbogacaniem naszych doświadczeń na bazie literackiej fikcji. Chwała bohaterom – w tym przypadku autorom dzieł, przenoszących nas do innego wymiaru. Czytając ich książki każdy z nas tworzy sobie w głowie obraz tych niezwykłych ludzi. Teraz, odwiedzając Targi, będziemy mieli szansę skonfrontować wyobrażenia z rzeczywistością - wielu wybitnych twórców spotkamy osobiście podczas zbliżających się dużymi krokami Targów Książki.
 • Znamy nominacje do Nagrody im. Jana Długosza 2016!

  Jury Konkursu, w składzie prof. Władysław Stróżewski (przewodniczący), prof. Ryszard Nycz, prof. Jan Ostrowski, prof. Leszek Polony, prof. Piotr Sztompka, prof. Jerzy Wyrozumski nominowało 10 publikacji do Nagrody im. Jana Długosza 2016. Zwycięski tytuł poznamy pierwszego dnia Targów  podczas uroczystej Gali, organizowanej w tym roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
 • Jesienne nowości wydawnicze Międzynarodowego Centrum Kultury

  Międzynarodowe Centrum Kultury, które w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia, jest wydawcą książek o historii architektury i sztuki, ochronie dziedzictwa kulturowego, zarządzaniu kulturą i miastem historycznym. Bogato ilustrowane, często dwujęzyczne albumy i publikacje wydawane nakładem MCK prezentują w szczególności środkowoeuropejskich myślicieli, artystów i architektów oraz tendencje w sztuce przełomu XIX i XX wieku. Zapraszamy na nasze stoisko nr B72.