Szukaj:
gb

  SALON PIWA W KRAKOWIE BEER & MORE - NOWOŚĆ NA TARGACH!

 Beer & More to specjalnie przygotowane miejsce, gdzie swoje produkty zaprezentują firmy związane z piwem i browarnictwem. Jest to doskonały czas, aby zainteresować swoją ofertą przedstawicieli branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Zobacz szczegóły wydarzenia  

 • Targi HORECA 2015 - oczami restauratora

  Nowoczesna restauracja to nie tylko designerskie wnętrza…ale także nowoczesny sprzęt, wyraziste potrawy, aromatyczna kawa, niespotykane butelki wina, dobra obsługa kelnerska, umiejetne zarządzanie i promocja - oglądnij film i zmierz się razem z naszym bohaterem z kilkoma wyzwaniami dobrego restauratora. Zapraszamy na film.  
 • 5 gwiazdkowa HORECA®

  Jeszcze nigdy w historii program Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® w Krakowie nie był tak imponujący. Nowa, bardziej atrakcyjna formuła największego jesiennego wydarzenia w branży HoReCa w naszym kraju przyciągnęła do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków ponad 13,5 tys. gości.
 • Dziękujemy za tegoroczną edycję Targów!!!

  Za nami 23. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz 14. edycja Targów Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®!!!
 • Karina Pest Mistrzem Polski Cup Tasters

  Mamy Mistrza Polski Cup Tasters! Wielkie gratulacje dla Kariny Pest, która będzie reprezentować Polskę na World Cup Tasters Championship w Chinach!
 • Konkurs na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii rozstrzygnięty!

  Znamy laureatów Konkursu na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii!  Jury musiało zmierzyć się z trudnym wyborem "najlepszego z najlepszych" spośród wszystkich zgłoszonych produktów. Tegoroczne propozycje konkursowe to produkty najwyższej jakości, a także nowości w dziedzinie gastronomii i hotelarstwa, co przyświeca idei konkursu.

Reklama