Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® to jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2015 roku udział wzięło 336 wystawców i około 14.000 zwiedzających.

W 2015 roku po raz pierwszy Targi odbyły się w EXPO Kraków.

Każdego roku wiosną do Krakowa przyjeżdża kilkanaście tysięcy lekarzy stomatologów, którzy tu, w stolicy Małopolski poznają trendy, nowocześnie urządzają swoje gabinety oraz podnoszą kwalifikacje, dzięki udziałowi w towarzyszących Targom kongresach, konferencjach i seminariach. 

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® odbywają się na terenach Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. To jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce oddany do użytku wiosną 2014 r. Zapewnia najwyższy komfort spotkań biznesowych oraz realizację najbardziej wymagających przedsięwzięć.

 

 

 

Ogromną zaletą KRAKDENTU® jest miejsce jego organizacji. Kraków leży w samym sercu Europy. Stolica Małopolski jest doskonale skomunikowana, z dostępem do dwóch lotnisk i autostrady A4. Ogromna baza noclegowa, urokliwy Stary Rynek z klimatycznymi restauracjami i znakomitym jedzeniem to niewątpliwe atuty, które sprawiają, że Kraków jest nie tylko jednym z ulubionych miast europejskich dla turystów (miasto nr 1 w 2014 r. według popularnego portalu Zoover), ale także dla gości biznesowych.

W 2014 r. w KRAKDENCIE® wzięło udział rekordowe grono 336 wystawców. Swoją ofertę zaprezentowały polskie oraz zagraniczne firmy, które przyjechały do Krakowa m.in. z Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Irlandii, Japonii, Korei Płd., Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji,  Słowenii, Szwajcarii, Włoch  oraz USA.

 

Targom KRAKDENT® towarzyszy także bogaty program szkoleniowy, który pozwala znacząco zgłębić wiedzę, zdobyć punkty wymagane przez Ministerstwo Zdrowia i poznać doświadczenie światowej klasy specjalistów w niemal każdej dziedzinie stomatologii. Program dedykowany jest lekarzom, technikom dentystycznym oraz higienistkom i asyście dentystycznej. Część naukowa Targów to kilkadziesiąt spotkań z polskimi i światowymi ekspertami -  konferencje, sympozja, kursy medyczne, oraz warsztaty. Dodatkowo każdego roku odbywa się ceniona Międzynarodowa Konferencja Stomatologiczna DENTAL SPAGHETTI . 

 

 

 

 Tradycyjnie Targom towarzyszy akcja charytatywna DENTOPOMOC.

24. Międzynarodowe Tragi Stomatologiczne  KRAKDENT® odbędą się w dniach 10-12 marca 2016 r.