Wydarzenie towarzyszące 24. edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA w Krakowie, 16-18.11.2016.  

Zdobądź dla swojej Restauracji tytuł "Najszybszej i Najsprawniejszej Obsługi Kelnerskiej w Mieście" i pobij z nami REKORD GUINNESSA

Wystartuj w 6. Krakowskim Biegu Kelnerów 2016.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>>>

Organizatorem 6. Krakowskiego Biegu Kelnerów 2016 jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o., oraz Krakowska Szkoła Restauratorów.   

 

Wyjątkowy w skali kraju


Celem organizowanego Biegu jest wyróżnienie osób wykonujących zawód kelnera z pasją oraz restauracji, które cenią sobie wysoką jakość obsługi kelnerskiej i chcą pochwalić się nią przed szerszą publicznością. W odróżnieniu od innych miast, w których organizowane są Biegi Kelnerów Targi w Krakowie stawiają na merytorykę. Dlatego poza konkurencjami stricte zręcznościowymi kelnerzy będą musieli wykazać się sporą wiedzą z zakresu obsługi klienta restauracji, prezentując przed jury m.in. różne techniki nakrycia stołu.

Impreza odbędzie się 16 listopada 2016 roku o godz. 10.30. Na kilkusetmetrowej trasie wyznaczonej na Hali EXPO Krakówrywalizować będą kelnerzy o tytuł Najszybszej i Najsprawniejszej Obsługi Kelnerskiej dla swoich Restauracji. Trasa będzie torem przeszkód złożonym ze stolików do obsłużenia. Dla najlepszych kelnerów przewidziane będą nagrody indywidualne, a dla restauracji, które będą reprezentować certyfikaty potwierdzające najszybszą i najsprawniejszą obsługę w mieście.

 

   

 

Kontakt i organizacja:
Tomasz Krupa
tel.: 12 651 90 52, tel. kom: 516 029 226,
mail: krupa@targi.krakow.pl