Nowością 24. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® będzie strefa Inteligentna Restauracja. Już jesienią w EXPO Kraków swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy innowacyjnych rozwiązań IT. Nie zabraknie inteligentnych urządzeń gastronomicznych (m.in. ekspresów do kawy, kuchenek, pieców, robotów kuchennych) oraz innowacyjnych rozwiązań IT dla gastronomii (m.in. aplikacji i stron mobilnych, systemów inteligentnego zarządzania restauracją, zamawiania i płacenia oraz zautomatyzowanego sterowania i kontroli oświetlenia, klimatyzacji czy nagłośnienia).

 


Dla Wystawców udział w strefie jest okazją dotarcia do licznych klientów zainteresowanych inwestycją w tego rodzaju urządzenia. Ponadto targi dają możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem, który będzie miał szansę osobiście przetestować dany produkt.
Pomysł na przygotowanie strefy Inteligentna Restauracja jest następstwem dużego zainteresowania targami ze strony firm posiadających w ofercie urządzenia usprawniające pracę w restauracji: czytniki, monitory, tablety, aplikacje, czy oprogramowanie.
W związku z dużym zainteresowaniem postanowiliśmy stworzyć specjalne miejsce, gdzie goście targów będą mogli zobaczyć udogodnienia na każdym etapie pracy w punkcie gastronomicznym, mówi Iwona Miliszkiewicz-Bielak, Komisarz Targów HORECA®.

 

Targi Horeca® dają okazję producentom mobilnych rozwiązań, które szturmem zdobywają polski rynek gastronomiczny, do przekonania restauratorów, iż wdrożenie tego rodzaju rozwiązań może przyczynić się do wzrostu popularności i zysków restauracji.