Szukaj:
gb

Targi HORECA®/GASTROFOOD® to kompleksowa platforma sprzedaży, promocji i komunikacji. Udział w targach umożliwia Wystawcom:

- promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii
- nawiązanie licznych kontaktów biznesowych
- utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami
- wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Prestiż, jakość i tradycja

Targi HORECA® z 24-letnią tradycją są najważniejszym jesiennym miejscem spotkań branży w Polsce. HORECA® to międzynarodowa impreza najwyższej jakości rekomendowana przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI.

ZAMÓW OFERTĘ>>
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI>>

Branżowi klienci

Gwarantujemy doskonałą promocję wśród profesjonalistów z branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej – co roku Targi odwiedza ponad 13 tysięcy gości z całej Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy. 83% to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach. Zatem uczestnictwo w HORECE umożliwia nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych kanałów dystrybucji. Zwiedzający są rejestrowani, a wyniki sprawdzone i potwierdzone przez audyt CENTREX-u (Związek Międzynarodowych Statystyk Targowych).

„Stawiamy na największe branżowe Targi, dlatego na krakowskiej HORECE® jesteśmy od wielu lat i z każdą edycją widzimy jak dynamicznie zmienia się to wydarzenie. Co ciekawe, mamy tu sporo klientów zagranicznych – najwięcej, w porównaniu z innymi targami w naszym kraju.”
Grzegorz Braun, KOMAT

Doskonała promocja

Każdego roku wysyłamy ponad 20 000 zaproszeń pocztą tradycyjną oraz w formie newsletterów do własnej, stale aktualizowanej bazy klientów z sektora HoReCa oraz baz patronów i partnerów targów. Zapewniamy wszechstronną promocję imprezy w mediach ogólnopolskich m.in.: TVN24, Polsat News, Radio ZET, Radio ESKA, RMF Maxxx, Wyborcza.pl, DziennikPolski24.pl, Radio Kraków oraz najważniejszych czasopismach i portalach branżowych.

 

 

 

Poznaj trendy kulinarne

Podczas Targów odbywają się specjalne prezentacje, pokazy kulinarne i warsztaty, w których biorą udział zwiedzający z aspiracjami, nastawieni na rozwój osobisty, jak i swojego biznesu. Jednym z takich wydarzeń jest Kuchnia Mistrzów – trzydniowe kulinarne show z udziałem światowych gwiazd gastronomii. Najlepsi szefowie kuchni i kucharze dzielą się filozofią na prowadzenie biznesu. Atutem Kuchni Mistrzów są wyjątkowi goście, którzy swoją sławę zawdzięczają przede wszystkim umiejętnościom. Tematem przewodnim w 2015 roku była kuchnia skandynawska, którą zaprezentowali: Torsten Vildgaard, Sasu Laukkonen oraz Kris Basznianin.

 

 

Zapraszamy do prezentacji w jednym z sektorów tematycznych:

  • HORECA® – wyposażenie obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, recepcji, sal konferencyjno-szkoleniowych
  • GASTROFOOD® – żywność i napoje dla gastronomii, regionalne przysmaki, najlepsze produkty naturalne
  • Salon Kawy i Herbaty - najlepsze gatunki kawy i herbaty w ofercie dla gastronomii
  • Salon Piwa Beer&More - oferta browarów przemysłowych dla lokali gastronomicznych
  • Salon Wyposażenia Ośrodków Zimowych WinterTech - najnowsze technologie, sprzęt sportowy i wyposażenie dla ośrodków noclegowych i sportowo-rekreacyjnych