Szukaj:
gb

Konkurs na najlepszy produkt Targów HORECA

Zapraszamy do zapoznania się z produktami zgłoszonymi do Konkursu na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii Targów HORECA 2016. Wśród naszych produktów są m.in.:

JEVEN. FILTR TŁUSZCZOWY UV-TURBO

UV-Turbo to innowacyjny filtr do usuwania tłuszczów i zapachów z powietrza wywiewanego przez okapy kuchenne. Jako jedyny filtr z technologią UV wykorzystuje promienniki UV, które nie generują niebezpiecznego ozonu. Proces usuwania tłuszczów i zapachów odbywa się poprzez reakcję fotoutleniania katalicznego, aktywowaną promieniowaniem UV-C.

 

 

 

Szafa do sezonowania wołowiny Dry Ager DX1000®

Szafa do sezonowania wołowiny Dry Ager DX1000® to miejsce dojrzewania perfekcyjnego smaku, intensywnego aromatu, idealnej struktury, doskonałej kruchości i wspaniałego koloru steków. Nad osiągnięciem tego celu czuwa doskonale przemyślana technologia, w tym pięć opatentowanych rozwiązań.

Panierka B- GreatGastro

Występuje w postaci suchego produktu w proszku. Stanowi specjalną mieszaninę mąk oraz przypraw, która po usmażeniu nadaje mięsu idealnie postrzępioną oraz doskonale chrupiąca strukturę. Ponadto sprzedawana przez nas panierka oparta jest na unikalnej recepturze, która pozwoli na poszerzenie Państwa oferty o nowe, unikalne menu jak i również szerokie grono klientów poszukujących nowych doznań smakowych. Dostępna w 5kg opakowaniach.

NU® – innowacja w czyszczeniu szkła barmańskiego - Spülboy Polska

NU® to najnowszej generacji, kompaktowa zmywarka do szkła barmańskiego, która znacząco usprawnia pracę w lokalach gastronomicznych oraz zwiększa skuteczność i ekonomię mycia - przy zachowaniu najwyższych standardów higieny.

 

Bufet Premium Cold - Komat

Prezentowany Bufet Premium Cold należy do rodziny Bufetów Premium w całości zaprojektowanych i wyprodukowanych przez firmę Komat. Bufety Premium to kompleksowa oferta, w skład której poza bufetem chłodniczym (Bufet Premium Cold) wchodzą bufet grzewczy (Bufet Premium Hot) oraz bufet neutralny (Bufet Premium Neutral). Są to samodzielne bufety przyścienne z możliwością zestawiania ich w dowolnej kombinacji w zależności od potrzeb. Oprócz ustawienia przyściennego możliwe jest m.in. zestawienie bufetów centralnie i tym samym stworzenie niezależnego bufetu w formie wyspy.

Ekspres do kawy Carat 2 grupowy - Multi Gastro

Dzięki innowacyjnej konstrukcji i technologii, stworzyliśmy ekspres, który przyciąga wzrok i jest perfekcyjnie wykonany. Model Carat jest jednym z najbardziej energooszczędnych ekspresów, który doskonale spienia mleko i przygotowuje najlepsze espresso. Carat automatycznie "uczy się" kiedy jest używany i dostosowuje swoje zużycie energii. W ten sposób urządzenie jest zawsze gotowe, gdy go potrzebujesz, a kiedy nie jest używany automatycznie przełącza się w tryb oszczędzania energii.

Sos Green Thai 1000 g - TARSMAK Gondek i Wspólnicy Sp.j

 

Produkt otrzymany z koncentratu pomidorowego z dodatkiem warzyw, przypraw, kwasów spożywczych, cukru, soli oraz innych substancji dodatkowych. Żaden ze składników produktu nie zawiera GMO