Szukaj:
gb

Nowości Wystawców

PERGOLA R 140 PERGOSMALL

 

Stoisko: B45

PERFECTA Aleksander Szczebak

 

Dla lokali  ,w których istniej możliwość zamontowania  pergoli do ściany budynku proponujemy  PERGOLĘ R 140 PERGOSMALL . Nowoczesna aluminiowa konstrukcja , plisowany ognioodporny dach , zintegrowany system odprowadzania wody  zabezpieczy każdy ogródek gastronomiczny  przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.  Dodatkowo pergola R 140 umożliwia tworzenie asymetrycznych konstrukcji .   W opcjach dodatkowych znajduje się również możliwość pełnej zabudowy boków i wykonanie oświetlenia. 

PERGOLA R 200 PERGOLIFE

 

Stoisko: B45

PERFECTA Aleksander Szczebak

 

Ciekawym rozwiązaniem jest PERGOLA R 200 PERGOLIFE . Ta wolnostojąca konstrukcja charakteryzuje się bardzo dużym maksymalnym wymiarem -  800 x 800 cm . Tak duża powierzchnia [ 64 m2 ] jest osadzona   tylko na  czterech słupach nośnych ! Dodatkowo zastosowanie ognioodpornej tkaniny PCV powoduje ,że R 200 jest bardzo wszechstronną i nowoczesna konstrukcją. Zastosowanie , różnorodnych programów zabudowy  boków wraz  z  oświetleniem pozwoli stworzyć wyjątkowy klimat w każdym ogródku gastronomicznym .

PERGOLA R 600 PERGOKLIMA

 

Stoisko: B45

PERFECTA Aleksander Szczebak

 

Najnowszym produktem  firmy Perfecta jest pergola „ R 600 PERGOKLIMA” Konstrukcja ta umożliwia wykonanie zadaszeń  o rozmiarze  420 x 600 cm  . To bardzo nowoczesna aluminiowa konstrukcja wyposażona jest  w albuminowy dach wykonany z wodoszczelnych obrotowych aluminiowych żaluzji . Każda z nich może wykonać obrót od 0- 140 stopni co pozwala na sterowaniem nasłonecznieniem  wewnątrz  ogródka .  Pergole R 600 możemy wyposażyć we oświetlenie i  zabudowę boków w postaci żaluzji , zasłon lub drzwi  szklanych  [przesuwnych] . 

Lardo Bergamasco

 

Stoisko: C2

RobRut Distribution Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

 

Słonina pochodzi z regionu Bergamo, dojrzewa minimum trzy miesiące w ściśle określonych warunkach, z dodatkiem przypraw i wina, według włoskiej receptury. Lardo ma charakterystyczny, delikatny smak i miękką konsystencję.

Ten rodzaj słoniny jest tak szlachetny, że można ją degustować samodzielnie, ale równie wybornie smakuje jako składnik dań. Wykwintna słonina dojrzewająca, wraz z innymi włoskimi wędlinami, doskonale przywołuje włoski klimat

Prosciutto Prima

 

Stoisko: C2

RobRut Distribution Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

 

Najpopularniejsza szynka włoska najwyższej jakości, wytwarzana według kilkunastowiecznej tradycji masarzy z północnych Włoch. Do produkcji wykorzystuje się udźce wieprzowe z wyselekcjonowanych gospodarstw spełniających odpowiednie warunki hodowli wieprzowiny potwierdzone certyfikatami wysokiej jakości mięsa

Eleganckie i unikatowe kubki papierowe SUPERCUPS

 

Stoisko: C34

Click-Pack Sp. z o.o.

 

Eleganckie, unikatowe i przyciągające spojrzenie - takie mogą być teraz kubki papierowe, stworzone z myślą o gorących napojach.

Dzięki nowoczesnym technologiom, na całą powierzchnię kubków SUPERCUPS możemy nadrukować dowolną, kolorową grafikę. Możemy ją również zaprojektować, dokładając wszelkich starań, by projekt spełniał oczekiwania.

Linia MARENO

 

Stoisko: A5

Jeven Sp. z o.o.

 

MARENO to włoski producent profesjonalnych urządzeń gastronomicznych, słynących z wysokiej jakości i niezawodności. Urządzenia Mareno to także maksimum wydajności oraz atrakcyjny wygląd. Mareno dostępne teraz w Polsce w liniach 600,700, 900 oraz 1100 !

System filtracji - SMOKI

 

Stoisko: A5

Jeven Sp. z o.o.

 

SMOKI to urządzenie, które eliminuje cząsteczki sadzy i tłuszczów z powietrza wywiewanego z gastronomicznych pieców opalanych drewnem lub brykietem. Zastosowanie systemu filtracji SMOKI zapobiega zabrudzeniu kanałów dymowych oraz znacząco obniża ryzyko pożaru poprzez schłodzenie temperatury dymu. Metoda filtracji w urządzeniach SMOKI oparta jest na najprostszej i najbardziej efektywnej substancji występującej w naturze: wodzie. Specjalnie zaprojektowane dysze oczyszczają dym z zawartej w nim sadzy.

MicroTech – najlepsza mata na rynku!

 

Stoisko: A3

BERENDSEN TEXTILE SERVICE Sp. z o.o.

 

MicroTech to zupełnie nowa, opatentowana mata, która wychodzi naprzeciw aktualnym potrzebom rynku. Powierzchnia maty wykonana jest z mikrowłókien całkowicie nowego typu, o nadzwyczajnej sile działania. Wierzchnia strona maty wchłania i zatrzymuje wodę i zanieczyszczenia nawet do ośmiokrotności własnej wagi. Spód maty UltraGrip, wykonany jest z gumy i pokryty specjalnie zaprojektowanym bieżnikiem, który zapewnia doskonałą przyczepność maty do podłoża w każdych warunkach atmosferycznych. Jest to najlepsza mata na świecie. Zarówno z wierzchniej, jak i spodniej strony.

 

Szeroki wybór mat od BERENDSEN TEXTILE

 

Stoisko: A3

BERENDSEN TEXTILE SERVICE Sp. z o.o.

 

Mata Logo

Indywidualna Mata Logo jest idealnym nośnikiem Państwa przekazu marketingowego, logo, lub innej, dowolnej informacji. Mata może zostać wykorzystana do wskazania drogi do wybranej kategorii produktów czy przedstawienia oferty. Przy jej pomocy zyskują Państwo nową, unikatową formę promocji i niepowtarzalny wygląd wnętrza. Dzięki Macie Logo redukują Państwo koszty sprzątania i konserwacji podłóg, jednocześnie przekazując informacje o firmie czy produktach. Mata skutecznie zabezpiecza wnętrze przed rozprzestrzenianiem się brudu i kurzu. Pozwala to oszczędzić pieniądze na sprzątanie i stworzyć bezpieczniejsze środowisko pracy dla Państwa pracowników jednocześnie chroniąc podłogi i wykładziny dywanowe przed zużyciem.

„Wysowianka Zdrój” - naturalna woda mineralna

 

Stoisko: C47

Uzdrowisko Wysowa S.A.

 

„Wysowianka Zdrój” - naturalna woda mineralna wydobywana w samym sercu Beskidu Niskiego w miejscowości Wysowa-Zdrój. Doskonała do codziennego spożycia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki zbilansowanemu składowi ma doskonały, lekki, orzeźwiający smak oraz bardzo dobrze gasi pragnienie. Jest doskonałym towarzyszem posiłków, idealnie nadaje się dla gości hotelowych oraz na wszelkie przyjęcia i uroczystości.

Ogólna zawartość rozpuszczonych w „Wysowiance Zdrój” składników to 525 mg w litrze.

100% naturalnej energii - FAKEER Energy Drink

 

Stoisko: F6

FAKEER Polska

 

Napój energetyczny, który jest wykonany z czystych naturalnych składników bezkonserwantów i substancji chemicznych.

Jego składniki: sok z cytryny, imbir, yerba mate, guarana, trawa cytrynowa, acerola,  cukier-stevia, woda źródlana. 100% naturalnej energii

GRIMBERGEN - klasztorne piwo o belgisjkich korzeniach

 

Stoisko:   F2

Grimbergen

 

GRIMBERGEN to klasztorne piwo o belgisjkich korzeniach. Jego recepturę stworzyli prawie 900 lat temu mnisi z opactwa Grimbergen. Zarówno burzliwa historia klasztoru, jak też długa tradycja warzenia piwa sprawaiają, że GRIMBERGEN jest trunkiem wyjatkowym.

Kawa Black Angel z włoskiej palarni w San Marino

 

Stoisko: C12

Shoppo.pl

 

Kawa Black Angel wypalana jest we włoskiej palarni, w słonecznym San Marino.                                                 

Obie mieszanki – 100% arabika oraz 85% arabika 15% robusta, zostały dobrane specjalnie na rynek polski przez doświadczonego, włoskiego mistrza kompozycji i palenia kawy. Ziarna arabiki pochodzą z certyfikowanych, topowych plantacji w Brazylii, Kolumbii, Kostaryce, Gwatemali i Hondurasie, a robusta to najwyższej jakości ziarno z Indii. Kawa charakteryzuje się niską kwasowością i przyjemnym słodkim posmakiem ze słodką nutą.

LINIA MAXX2

 

Stoisko: A29

Ecolab Sp. z o.o.

 

Czystsza, bezpieczniejsza, zdrowsza pielęgnacja obiektu. Program MAXX2 oferuje szeroki asortyment środków niepodlegających klasyfikacji, ale zgodnych z CLP, gwarantujących większe bezpieczeństwo użytkowania oraz wymagających stosowania środków ochrony osobistej w mniejszym zakresie. Te innowacyjne produkty można stosować bez obaw w przypadku każdego zastosowania u klienta, zapewniając jednocześnie wyższą skuteczność.

LINIA KITCHENPRO

 

Stoisko: A29

Ecolab Sp. z o.o.

 

KitchenPro to unikalny program na rynku, ponieważ jako jedyny zaspokaja wszystkie potrzeby higieny kuchennej za pomocą systemu elastycznych woreczków. Dzięki KitchenPro uzyskujesz doskonałe wyniki na wszystkich rodzajach powierzchni kuchennej. Wszystkie wysoce skoncentrowane środki czyszczące i dezynfekcyjne w formie gotowych do zastosowania roztworów są bezpieczne w użyciu bez potrzeby korzystania ze środków ochrony osobistej, a dzięki zamkniętemu systemowi woreczków żaden użytkownik nie wejdzie w bezpośredni kontakt z produktem. Rozwiązania wielokrotnego dozowania dla każdego klienta pomagają kontrolować koszty i sprawnie przygotowywać roztwory o odpowiednim stężeniu dla skutecznego działania. Dzięki KitchenPro oszczędzasz minimum 70% odpadów opakowaniowych w porównaniu z tradycyjnymi systemami w pojemnikach 5, 10 i 20 l.

LINIA APEX

 

Stoisko: A29

Ecolab Sp. z o.o.

 

Innowacyjny system APEX otrzymał nagrodę dla nowatorskich rozwiązań Trendsetter Product Award przyznawaną przez wiodące organizacje branżowe.

W systemie Apex wykorzystano unikalną kombinację produktów, sprzętu oraz usług konsultingowych, które pozwalają skutecznie odpowiadać na wyzwania związane z myciem naczyń w restauracjach i stołówkach. Szeroki asortyment detergentów Apex obejmuje środki do mycia oraz do nabłyszczania w maszynowym procesie mycia naczyń oraz detergenty do zmywania ręcznego.

System KPC do oczyszczania powietrza z okapów gastronomicznych

 

Stoisko: B37

JORGENSEN CLEANTECH Tom Jørgensen

 

System KPC stosuje się m.in. jako trzeci stopień 3-stopniowej filtracji, często wymaganej dla wentylacji kuchennej np. w centrach handlowych, hotelach i biurowcach, aby chronić układ wentylacyjny i wymienniki ciepła oraz ograniczyć ryzyko pożaru.

Technologia KPC firmy Jimco uzyskała Enviromental Technology Verification (ETV), posiada jako jedyny producent tego typu technologii tzw. weryfikat UE uzyskany od niezależnej instytucji weryfikującej potwierdzenie skuteczności.

Poster POS - nowość na rynku POS systemów

    

Stoisko: B52

POS POLAND SP. Z O.O.

 

Nowość na rynku POS systemów - nowoczesne oprogramowanie do łatwego i przyjemnego zarządzania twoim biznesem. Poster POS jest pierwszym systemem w Polsce, działającym na tabletach Apple. Intuicyjny i łatwy interfejs jest na tyle prosty, że wystarczy Ci 15 minut dla rozpoczęcia pracy. Poster POS będzie idealnie pasował zarówno dla małych kawiarń i food-trucków tak i dla sieci franczyzowych, dla właścicieli piekarni oraz cukierni. Żyjemy w czasie, kiedy codziennie pojawią się nowe technologie i Poster POS jest właśnie nią. Każdego dnia nasz zespół pracuje nad dostarczeniem najlepszych rozwiązań i świeżych aktualizacji. 

Serwetki dla HoReCa od Hanke Tissue

 

Stoisko: B25

Hanke Tissue Sp. z o.o.

 

Wszystkie nasze wyroby wytwarzane są ze 100% bibułki celulozowej, produkowanej w naszej firmie .Nasze produkty sprzedawane są od wielu lat pod marką „aha” jak również wykonujemy produkty pod marką klienta.

"AURORA" PURE TOUCH - urządzenie chłodnicze do wody

 

Stoisko: F3

Gast-Serwis

 

"AURORA" PURE TOUCH jest wytrzymałym urządzeniem chłodniczym wody do użytku profesjonalnego. Zaprojektowane i opracowane, aby zapewnić jak najwyższą wydajność.

Podłączony do sieci wodociągowej, z systemem chłodzenia z bankiem lodu- technologii o wysokiej wydajności, zdolnej zapewnić dużą ilość wody lodowej w stałej temperaturze, dozuje zimną wodę niegazowaną lub gazowaną oraz naturalną w temperaturze otoczenia.

 

SoUp - uniwersalny dystrybutor

 

Stoisko: F3

Gast-Seriws

 

Prosta obsługa jak nigdy dotąd - łatwy i szybki sposób na piwo, soki, napoje i wodę z jednego urządzenia!

SoUp - "Wyjątkowy Dotyk" - uniwersalny dystrybutor w wersjach :

a) do wody – naturalna, chłodzona niegazowana, chłodzona gazowana, gorąca

b) woda gazowana i niegazowana oraz piwo z „bag in box”-a

c) woda gazowana i niegazowana oraz soki lub napoje z „bag in box”-a

Spray na oparzenia CEDERROTH Burn Gel Spray

 

Stoisko: B29

Cederroth AB

 

Żel na oparzenia w sprayu CEDERROTH Burn Gel (REF 901901) szybko i skutecznie łagodzi ból oraz zmniejsza obrzęk przy oparzeniach. Żel po naniesieniu na miejsce oparzenia przeciwdziała pogłębianiu się rany oraz przyśpiesza jej gojenie. Rany oparzeniowe wymagają szybkiej reakcji, dlatego dobrze jest mieć go zawsze przy sobie w domu, pracy lub podróży - a w szczególności w miejscach gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody. Doskonały do stosowania na: rany po oparzeniach ogniem lub środkiem chemicznym, gorącą wodą lub parą,  oparzenia w wyniku działania energii elektrycznej lub słońca oraz przy swędzeniu spowodowanym oparzeniem pokrzywą, meduzą lub po ukąszeniu owada.

Schładzarki „PARTY BEER COOLER”

 

Stoisko: F3

Gast-Seriws

 

Schładzarki z serii „PARTY”, pracują w chłodniczym systemie z suchym blokiem. Urządzenia te mają dużą sprawność chłodniczą, co gwarantuje podawanie schłodzonego piwa już po 10 minutach od podłączenia. Mogą być zaopatrzone w pompki pneumatyczne, co ułatwia szybkie uruchomienie i eliminuje butle z CO2.

Apteczka walizkowa CEDERROTH First Aid Kit X-LARGE

 

Stoisko: B29

Cederroth AB

 

Przenośna apteczka walizkowa z serii CEDERROTH FIRST AID KIT w mocnej obudowie z tworzywa sztucznego z szybkim dostępem do dozownika plastrów. Bogate, estetyczne i przejrzyste wyposażenie wg standardu Cederroth. Łatwa do uzupełniania - każdy element ma swoje, opisane miejsce. Stanowi idealne uzupełnienie apteczek Cederroth mocowanych na ścianie. Cederroth First Aid Kit to doskonałe rozwiązanie dla często przemieszczających się pracowników. Rodzaj obrażeń: krwawienie (małe i duże rany), zatrzymanie oddechu, oparzenia, wstrząs, skręcenia, niewielkie obrażenia oczu.

Apteczka ścienna CEDERROTH First Aid & Burn Station

 

Stoisko: B29

Cederroth AB

 

Apteczka pierwszej pomocy CEDERROTH First Aid & Burn Station jest najnowszym modelem apteczki pierwszej pomocy CEDERROTH z rozszerzonym wyposażeniem do ochrony przed oparzeniami. Posiada szereg usprawnień poprawiających higienę oraz funkcjonalność m.in. pokrywę ochronną oraz odwrócony dozownik na plastry. Nowoczesny design sprawia, że apteczka jest solidna, higieniczna, estetyczna, przejrzysta, gotowa do użycia i łatwa do uzupełniania. Posiada podstawowe wyposażenie służące do udzielania pierwszej pomocy. Zawartość apteczki została specjalnie dostosowana do segmentu HORECA (hotele, restauracje, katering oraz przemysł spożywczy)

 

 

 

 

 

Urządzenie oczyszczające powietrze IDEAL

 

Stoisko: A17

Poldekor

 

Energooszczędne i ultraciche oczyszczacze powietrza IDEAL z 6-stopniowym systemem oczyszczania oraz jonizatorem są synonimem jakości, niezawodności i ekologii. Idealne dla alergików, astmatyków, dzieci, posiadaczy zwierząt, pomieszczeń, gdzie przebywają chorzy. Urządzenia mierzą jakość powietrza i automatycznie dostosowują intensywność procesu oczyszczania. Filtry wraz z jonizatorem skutecznie usuwają pleśń, bakterie, wirusy, pyłki, drobiny pyłu, mikroorganizmy, alergeny, zapachy, dym tytoniowy. Wpływają na wzrost energii, stymulują metabolizm i system immunologiczny.

Tarasola Technic

 

Stoisko: A36

Tarasola

 

Zadaszenie polecane szczególnie w chłodniejszych strefach klimatycznych i wietrznych rejonach. Dach składa się z obracanych o 120° aluminiowych listew. Zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem. W słoneczne dni można dowolnie regulować natężenie i kąt padania światła słonecznego obracając lamele. Konstrukcja z aluminium jest niezwykle trwała i odporna.

 

Nowy standard w hotelu, czyli telewizja hotelowa w natarciu

 

Stoisko: B47

NetPOS Sp. z o.o.

 

Telewizja hotelowa i nowoczesne telewizory są w zasięgu ręki  nie tylko dużych hoteli lub ich sieci, ale także małych, lokalnych obiektów noclegowych. W ofercie NetPOS znajduje się szeroka gama modeli telewizorów, m.in. z takim funkcjami, jak personalizacja treści, budzenie, czy informacje o okolicy. Hotelowy personel za pośrednictwem telewizorów może informować o specjalnych promocjach, również publikować restauracyjne menu, czy ofertę zabiegów SPA.

NetPOS z oprogramowaniem dla branży hotelowej

 

Stoisko: B47

NetPOS Sp. z o.o.

 

Jak walczyć o klientów? Warto wdrożyć nowoczesne rozwiązania IT dedykowane dla branży hotelowej, takie jak system NetPOS Hotel. Oprogramowanie oferowane przez firmę NePOS, zaprojektowane zostało z myślą o pracy zarówno w małych,  lokalnych pensjonatach, jak i dużych sieciach hotelowych.

Oprogramowanie dla nowoczesnych lokali gastronomicznych

 

Stoisko: B47

NetPOS Sp. z o.o.

 

Gastronomia to nie tylko wymyślne potrawy, przyprawy z odległych zakątków świata, czy najlepsze produkty, to również nowa technologia, która wkracza biznesu gastronomicznego. W restauracjach, piekarniach, cukierniach, lodziarniach czy pizzeriach niezbędne są narzędzia, które pozwolą zająć się przygotowywaniem dań oraz sprawną obsługą klientów.

Yerba mate najwyższej jakości

 

Stoisko: C33

Yerbamarket

 

Pozwól sobie na nowe źródło przyjemności, jakim jest rytuał picia yerba mate. Właściwości, które posiada ten napój, sprawią, że poprawi się stan Twojego ciała i ducha. Zachęcamy do spróbowania uwielbianych na całym świecie gatunków: Taragui, La Merced , Union Indega, Colon , La Potente , Laranjeiras, a także yerba mate organicznej mate green i wielu innych. 

Eksluzywne kompozycje zapachowe oraz urządzenia do aromatyzacji

 

Stoisko: A20

Aroma by HellCold

 

Firma HellCold zaprezentuje na swoim stoisku najnowocześniejsze urządzenia do aromatyzacji hoteli, restauracji, spa i  gamę ponad 400 ekskluzywnych kompozycji zapachowych do tych miejsc.  Urządzenia są przeznaczone do różnej wielkości pomieszczeń, mogą to być produkty wolnostojące lub wbudowane w systemy wentylacji i HVAC. 

Inspiracje dla nowego menu

 

Stoisko: C4

Greatgastro Sp. z o.o.

 

Oferujemy Wam to co sami chcielibyśmy zjeść. Nasze produkty powstają dzięki nieustannie towarzyszącej Nam pasji do jedzenia. Co króluje? Soczysty kurczak i pikantne, złociste skrzydełka w chrupiącej panierce, a wszystko to w towarzystwie wyselekcjonowanych sosów, frytek bądź przepysznej bułki. Idealnym dopełnieniem są również zawsze świeże warzywa.

Opakowania na indywidualne zamówienie i nie tylko...

 

Stoisko: C4

Greatgastro Sp. z o.o.

 

Oferujemy wysokiej jakości kubełki z wieczkiem, które dostępne są w trzech rozmiarach : małe, średnie i duże. Dodatkowo w naszej ofercie pojawiły się dwa nowe rodzaje opakowań: hamburgerówki oraz opakowania typu BOX.

Sposób na chrupiącego kurczaka i ryby w panierce od Greatgastro

 

Stoisko: C4

Greatgastro Sp. z o.o.

 

 

PANIERKA

Występuje w postaci suchego produktu w proszku. Stanowi specjalną mieszaninę mąk oraz przypraw, która po usmażeniu nadaje mięsu idealnie postrzępioną oraz doskonale chrupiąca strukturę. Ponadto sprzedawana przez nas panierka oparta jest na unikalnej recepturze, która pozwoli na poszerzenie Państwa oferty o nowe, unikalne menu jak i również szerokie grono klientów poszukujących nowych doznań smakowych. Dostępna w 5kg opakowaniach.

NU® – innowacja w czyszczeniu szkła barmańskiego

 

Stoisko: A13

Spülboy Polska

 

NU® to najnowszej generacji, kompaktowa zmywarka do szkła barmańskiego, która znacząco usprawnia pracę w lokalach gastronomicznych oraz zwiększa skuteczność i ekonomię mycia - przy zachowaniu najwyższych standardów higieny.

Piece do pizzy z Toskanii

 

Stoisko: B3

Tim Kominki Sp. z o.o.

 

Wykonywane ręcznie. Obejmują gamę 17 ekskluzywnych pieców do pizzy, których gabaryty i styl dostosowane są do potrzeb klienta. Ofertę otwierają modele przeznaczone do użytku domowego, a kończą te przeznaczone do gastronomii. Jakość, łatwość instalacji, a także forma sprawiają, że piece UNISTARA spełnią wymagania niejednego miłośnika pizzy.

Piec do pizzy Morso

 

Stoisko: B3

Tim Kominki Sp. z o.o.

 

Piec Morso to nie tylko gwarancja wyśmienitych i zdrowych posiłków, to także ekskluzywna ozdoba Twojego tarasu czy ogrodu. Blask płomieni i ciepło umilą czas spędzony w gronie bliskich.

 

Piece opalane drewnem Le Panyol

 

Stoisko: B3

Tim Kominki Sp. z o.o.

 

Piece Le Panyol idealnie sprawdzają się w branżach gastronomicznych – pizzeriach, restauracjach i piekarniach, mogą również stanowić atut domowej kuchni.

W piecach Le Panyol jesteśmy wstanie przygotować wszystko. Mogą one być używane, jako piec chlebowy, piec do pizzy, grill czy plancha. Potrawy przygotowujemy bezpośrednio na palenisku.  

Gofrownice dla gastronomii

 

Stoisko: B13

Dezal Plus Sp. z o.o.

 

Najlepsze polskie gofrownice, doskonałe zarówno w domu jak i w gastronomii.

W ofercie firmy Dezal Plus można znaleźć 4 podstawowe modele,  a wszystkie z nich są przystosowane do pracy ciągłej.

Five Stars Tekstylia Pięciogwiazdkowej Jakości

 

Stoisko: A46

Five Stars Duda, Grodzicka-Wójcik Sp.k.

 

W ofercie firmy Five Stars znaleźć będzie można kompleksowe wyposażenie tekstylne dla branży HoReCa m.in.: kołdry i poduszki, pościel, narzuty na łóżka, koce, ręczniki, dywaniki, obrusy, serwetki, nakładki, pokrowce na krzesła, płaszcze hotelowe, dekoracje okienne oraz wiele elementów i artykułów dekoracyjnych.

Ekskluzywna kolekcja VINOTECA KROSNO dla znawców i koneserów wina

 

Stoisko: A18

Krośnieńskie Huty Szkła „Krosno" S.A.

 

Karafka z ekskluzywnej kolekcji VINOTECA KROSNO od Krośnieńskich Hut Szkła to unikatowe szklane naczynie, które pozwala celebrować picie wina, wzbogacając doznania zmysłowe i estetyczne koneserów win.

Ręczne wykonanie karafki  zapewnia nieskazitelną  jakość i wyjątkową lekkość. Idealnie przeźroczyste szkło pozwala obserwować barwę wina, jego niuanse kolorystyczne oraz określić jego świetlistość. Dzięki  proporcjonalnym kształtom i  lekkim nachyleniu jest niezwykle funkcjonalna. Finezyjny uchwyt jest scalony z karafką tworząc jedną formę. Wino w karafce „przepływa” również do uchwytu

 

Dzbanki Alto z kolekcji Krosno Handmade

 

Stoisko: A18

Krośnieńskie Huty Szkła „Krosno" S.A.

 

Dzbanki Alto z kolekcji Krosno Handmade posiadają klasyczny kształt i idealne proporcje. Są trwałe i solidne, dzięki czemu z powodzeniem można ich używać przez lata. Nieskazitelna przejrzystość szkła sprawia, że pięknie prezentują się na stole napełnione orzeźwiającymi napojami.

W linii znajdziesz dzbanki o pojemnościach  600 ml, 1 l, oraz 1,5l.

Greno Loft Design Project

 

Stoisko: A40

Biuro Handlowe „Greno" Blatsios Ioannis

 

Harmony - nazwa mówi sama za siebie!

To wybór dla osób kochających minimalizm i delikatność, to połączenie natury z oczekiwaniami nowoczesnego konsumenta. Ręcznik żakardowy, gramatura 500 GSM, podwójna pętelka doskonale zamocowana, co gwarantuje wysoką wytrzymałość. Dzięki swojej konstrukcji technologicznej ręcznik polecany dla hoteli Doskonale znosi pranie w wysokich temperaturach.

 

Kolekcja Wellness

 

Stoisko: A40

Biuro Handlowe „Greno" Blatsios Ioannis

 

Wellness przyjazny dla ciała i .... natury. Niezwykła kompozycja! Nowe ekologiczne włókno użyte do produkcji kolekcji Wellness składa się w 70 procentach z bawełny, w 30 procentach z włókien bambusowych. Bawełna nadaje produktowi miękkości, bambus zapewnia mu dużą wytrzymałość i stabilność.

Produkt firmy GRENO uhonorowano wyróżnieniem Ministra Gospodarki za nowatorskość i ciekawy design.

 

SOGA - system obsługi punktów gastronomicznych - NEGOCJUJ CENĘ!

 

Stoisko: A30

Novitus - Centrum Technologii Sprzedaży,

 

NOVITUS uruchomił pierwszy i jak dotąd jedyny portal internetowy umożliwiający potencjalnym Klientom negocjowanie cen sprzętu oraz oprogramowania gastronomicznego.