Co roku ponad 360 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje podczas targów kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych a także żywność i napoje oraz wina z całego świata. Celem targów jest przedstawianie aktualnych trendów w sektorze HoReCa, jak też inspirowanie hotelarzy, restauratorów i szerokiej rzeszy gastronomów ciekawymi pomysłami i produktami. Kompleks Targów HORECA® to także prezentacja nowości branżowych, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii.

 

 

 

 

 

 

Prestiż, jakość i tradycja

Targi HORECA® z ponad 20-letnią tradycją są najważniejszym jesiennym miejscem spotkań w Polsce. HORECA® to impreza najwyższej jakości potwierdzona rekomendacją Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI.

Branżowi klienci

Gwarantujemy doskonałą promocję wśród profesjonalistów z branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej – co roku Targi odwiedza ponad 13 tysięcy gości z Polski, Słowacji, Czech, Ukrainy, Rosji, Włoch, Francji, Niemiec. Ponad 80% odwiedzających stanowią osoby mające wpływ na podejmowanie decyzji w firmach. Zatem uczestnictwo w HORECE umożliwia nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych kanałów dystrybucji.

Termin

Ostatnia w roku impreza branżowa sprzyja wydatkom inwestycyjnym – to na targach w Krakowie i bezpośrednio po nich inwestorzy dokonują ostatnich porównań i podejmują decyzje o zakupach.

 

Nowa infrastruktura

Od 2014 roku kompleks Targów HORECA® odbywa się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, którego właścicielem i operatorem są Targi w Krakowie Sp. z o.o. Jest to  wielofunkcyjny obiekt targowo-kongresowy, stworzony i dostosowany do organizacji różnego rodzaju wydarzeń na najwyższym poziomie. W nowoczesnym kompleksie o powierzchni 13 tys. m2 mieszczą się: dwie hale o powierzchni 5 tys. m2 i 4 tys. m2, zespół klimatyzowanych, modułowych sal seminaryjnych o różnych wielkościach, pokoje spotkań oraz restauracja i lobby o powierzchni 1400 m2. Dogodna lokalizacja EXPO Kraków pozwala zagwarantować szybki dojazd z centrum miasta i z dworca PKP zarówno komunikacją miejską, jak i prywatnymi pojazdami, na które czeka ponad 700 miejsc parkingowych.

 

Wydarzenia towarzyszące
W ramach Targów odbywają się: Kuchnia Mistrzów, Akademia HORECA, Konkurs Na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii, Salon Kawy i Herbaty, Salon Piwa BEER&MORE, Salon Wyposażenia Ośrodków Zimowych WinterTech.