Salon Kawy i Herbaty to miejsce spotkań profesjonalistów oraz amatorów dobrego smaku. Strefa Pokazowa skupia wokół siebie Wystawców z branży kawy i herbaty, pragnących zaprezentować swoją ofertę świadomym odbiorcom, poszukującym najlepszej jakości produktów. Ponad to doskonałym dopełnieniem jest cykl szkoleń i warsztatów skierowanych głównie do kawiarni.

 

 

 

 

Na całym świecie, filiżanką kawy dzień rozpoczynają miliony ludzi, a dzieje się tak dzięki niepowtarzalnemu smakowi i właściwościom pobudzającym. W Polsce kawa staje się coraz bardziej popularna, a klienci przywiązują większą wagę do jej jakości.  Dlatego rynek kawy rozwija się w bardzo szybkim tempie czemu sprzyja moda na picie kawy poza domem – głównie w kawiarniach i restauracjach.

 

 

Dodatkowo Polacy wypadają bardzo dobrze w światowym rankingu rocznego spożycia herbaty. Okazuje się, że jest ona jednym z najczęściej wybieranych napojów. Zmianie ulega podejście konsumentów do tego napoju oraz zwiększa się świadomość dotycząca jakości, smaku i sposobu przyrządzania. Klienci kawiarni i restauracji coraz częściej oczekują wyjątkowej herbaty, którą mogliby celebrować w dobrym towarzystwie.

Zapraszamy firmy Kawowe i Herbaciane do zgłaszania swojego udziału w Targach Horeca/ Gastrofood w Salonie Kawy i Herbaty.

 

 

Kontakt i informacja:

Tomasz Krupa
tel: +48 12 651 90 52
tel.kom.: +48 516 029 226
fax: 12 644 61 41
e-mail: krupa@targi.krakow.pl