Rynek piwowarski w Polsce z roku na rok rozszerza się, rozwija oraz przyciąga coraz większą liczbę pasjonatów. W związku z tym również w tym roku Targi GASTROFOOD® wychodzą naprzeciw browarom, dostawcom oraz sympatykom piwa, organizując po raz kolejny Salon Piwa, towarzyszący 24. edycji Targów HORECA®/GASTROFOOD® w Krakowie oraz 14. edycji Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO®. Jest to świetna okazja dla producentów oraz dystrybutorów do zaprezentowania swoich produktów szerokiemu gronu przedstawicieli z branży hotelarskiej oraz gastronomicznej.

 

 

 


Co wyróżnia Salon Piwa?
Beer&More jest jedyną taką imprezą, której zwiedzający są profesjonalistami z branży hotelarsko-gastronomicznej. Ponieważ nie jest to impreza masowa, łatwiej jest nawiązać kontakty biznesowe, które mogą zaowocować wieloletnią współpracą. Salon Piwa jest doskonałą opcją szczególnie dla producentów i dystrybutorów, którzy poszukują klientów nastawionych na długotrwałą współpracę, a nie na jednorazowy zakup.

 

 

Do udziału w Salonie zapraszamy:
browary rzemieślnicze, regionalne, kontraktowe oraz producentów i dystrybutorów sprzętu, surowców dla browarów i akcesoriów piwnych, dla których przygotowaliśmy wyjątkową powierzchnię i specjalną ofertę. Już wkrótce więcej informacji.

 

ZAMÓW FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY LUB ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY UDZIAŁU>>

 

Kontakt:

Magdalena Pawłowska
tel: +48 12 651 90 17
tel.kom.: +48 506 037 962
fax: 12 644 61 41
e-mail: pawlowska@targi.krakow.pl