Szukaj:
gb

Targi HORECA®/GASTROFOOD® to odpowiedź na dynamiczny rozwój branży hotelarsko-gastronomicznej w Polsce. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia wnętrz hotelowych, terenów rekreacyjno-sportowych, recepcji, sal restauracyjnych, zaplecza kuchennego, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata. Najbliższa edycja odbędzie się 16-18 listopada 2016 w EXPO Kraków.

 

 

 

 

 


 

 

 

 • Zmysłowa HORECA

      Zmysłowa HORECA® to hasło-klucz, na którym oparto program towarzyszący 24. edycji Targów.W tym roku podczas trzydniowego programu Akademii HORECA i Kuchni Mistrzów pokażemy nowy wymiar branży HoReCa i zaproponujemy Gościom Targów interaktywne show pobudzające wszystkie zmysły. Będzie można zobaczyć najnowsze trendy w gastronomii, posłuchać opinii liderów, zasmakować w nowościach i zrozumieć technologie przyszłości – zapowiada Iwona Miliszkiewicz-Bielak, komisarz targów i szef zespołu targowego.   Więcej informacji już wkrótce.  
 • Nowości wystawców - zdradzamy pierwsze szczegóły

  Ręcznie wykonane piece do pizzy od firmy TIM Kominki, Gofrownice dla małej gastronomii Dezal Plus, najlepszej jakości szkło prosto z Krośnieńskich Hut Szkła , a także eleganckie tekstylia prezentowane przez firmę Greno – to tylko kilka wybranych przykładów tego, co będzie można znaleźć podczas 24. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®. Również w tym roku oferta prezentowana przez Wystawców pozwoli kompleksowo wyposażyć hotel, obiekt noclegowy, restaurację, kawiarnię, bar, pub oraz inne punkty gastronomiczne. Więcej >>>
 • Wyścig po niższe ceny trwa

  Jednym z kluczowych elementów planowania udziału w targach jest wybór miejsca. Rosnąca z dnia na dzień liczba uczestników na Targach HORECA/GASTROFOOD pokazuje, że nie warto czekać ze zgłoszeniem. Czerwiec to doskonały czas na taką decyzję, bo można dodatkowo skorzystać z promocyjnych cen. Okres rabatowy trwa do 30. czerwca. Zatem wcześniejsza decyzja to nie tylko niższe ceny, ale i możliwość wyboru lokalizacji w strategicznej części hali. Nie czekaj, skontaktuj się z nami >>>
 • Inteligentna Restauracja na Targach HORECA®

  Nowością 24. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® będzie strefa Inteligentna Restauracja. Już jesienią w EXPO Kraków swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy innowacyjnych rozwiązań IT. Nie zabraknie inteligentnych urządzeń gastronomicznych (m.in. ekspresów do kawy, kuchenek, pieców, robotów kuchennych) oraz innowacyjnych rozwiązań IT dla gastronomii (m.in. aplikacji i stron mobilnych, systemów inteligentnego zarządzania restauracją, zamawiania i płacenia oraz zautomatyzowanego sterowania i kontroli oświetlenia, klimatyzacji czy nagłośnienia).
 • Dopasuj sektor targów do swojej oferty

  Targi HORECA® to odpowiedź na dynamiczny rozwój branży hotelarsko-gastronomicznej w Polsce. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia wnętrz hotelowych, terenów rekreacyjno-sportowych, recepcji, sal restauracyjnych, zaplecza kuchennego, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata. Tak rozbudowana wielotematyczna formuła sprawia, że targi w Krakowie wyróżniają się wśród innych imprez tego typu. Tutaj spotyka się cała branża HoReCa, aby prezentować nowości i wyznaczyć trendy na kolejny sezon.

Reklama

Reklama

Sprawdź