Szukaj:
gb

Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO oraz Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów  EUROTOOL® wraz z towarzyszącymi im tematycznymi Salonami: Technologii CAx, Kooperacji Przemysłowej oraz Automatyki i Robotyki są jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO są pierwszą na polskim rynku imprezą poświęconą branży obróbki blach. Dedykowane są specjalistom zajmującym się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją blach. Kraków i Małopolska to region skupiający najwięcej przetwórców blachy w Polsce. Podczas Targów zaprezentowany jest cały łańcuch technologii obróbki blach: od blach i półproduktów, poprzez transport, technologie formowania, gięcia blach, łączenia i mocowania, technologie obróbki powierzchniowej blach, przetwarzanie blach, narzędzia, systemy CAD/CAM, kontrolę jakości do produktów końcowych.

Targi adresowane są do  producentów maszyn i urządzeń oraz dla kooperantów przemysłu motoryzacyjnego, producentów środków transportu, producentów sprzętu AGD, producentów mebli metalowych, firm działających w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, energetyce, a także innych przedsiębiorstw przetwarzających blachę.

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI!