V edycja Strefy Studenta

Już po raz piąty mamy przyjemność zaprosić wszystkich młodych projektantów oraz studentów do STREFY STUDENTA w ramach VIII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Podczas targów, w dniach 12-13 kwietnia 2016 r. w specjalnie wyznaczonym obszarze na hali wystawienniczej kolejny raz zadebiutują osoby, które tworzą jedyne w swoim rodzaju opakowania. 

Do kogo kierowana jest STREFA STUDENTA?

Do udziału w akcji zapraszamy studentów (osoby do 26 roku życia, niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z produkcją opakowań). Każdy ma równe szanse. Liczy się pomysłowość i chęć udziału we wspólnej akcji.

Co daje udział?

Prezentacja prototypów opakowań na szerokim forum specjalistów z branży stanowi szansę nawiązania ciekawych kontaktów zarówno z firmami, które produkują opakowania, jak i z przedsiębiorstwami, które je wykorzystują.

Zasady uczestnictwa

1. Od 11 lutego do 11 marca 2016 r. należy nadsyłać zgłoszenie na adres leszczynska@targi.krakow.pl .

pobierz formularz zgłoszeniowy

 2. Od 14 marca do 21 marca 2016 r. odbędzie się głosowanie na profilu Facebook Targów Packaging Innovations www.facebook.com/pi.warsaw na najciekawsze projekty.

3. 21 marca 2016 r. o godz. 12.00 wyłonione zostaną 3 prace, które uzyskają najwyższą liczbę głosów. Laureaci „Głosowania Internautów” zostaną wyróżnieni w materiałach informacyjnych (katalog, newsletter) oraz podczas Targów Packaging Innovations

4. Projektanci 10 wybranych większością głosów prac uzyskają możliwość prezentacji swoich projektów podczas Targów Packaging Innovations w dniach 12-13 kwietnia 2016 r. w Warszawie.

5. Pierwszego dnia Targów, odbędzie się druga część konkursu „Głosowanie Profesjonalistów”, podczas której grono specjalistów wybierze najlepszy z prezentowanych projektów. Nagrodą główną dla Zwycięzcy jest 1 200 zł.

Pobierz Regulamin Konkursu Strefa Studenta

Opinie uczestników

Udział w Strefie Studenta to szansa na zaprezentowanie swojego projektu szerokiemu gronu odbiorców - osobom w różnym wieku, z różnych branż i dziedzin. To świetny sposób na jego weryfikację - otrzymanie wskazówek, a także sprawdzenie jak inni na niego reagują. Strefa Studenta to również możliwość bliższego poznania branży opakowań oraz nawiązania ciekawych kontaktów. Zdecydowanie polecam wszystkim studentom.
Magdalena Witkowicz, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi

Jestem bardzo zadowolony z targów Packaging Innovations. Zdobyłem dużo nowych kontaktów i poszerzyłem horyzonty. Uważam, że Strefa Studenta wypadła wspaniale na tle całego wydarzenia i jest bardzo ważnym elementem targów. Dzięki niej, polscy oraz zagraniczni przedsiębiorcy mają możliwość poznania przyszłych projektantów oraz ich pomysłów. Jest to obopólna korzyść. Chętnie wziąłbym udział w targach kolejny raz.
Igor Ziółkowski, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi

Udział w targach był bardzo ciekawym doświadczeniem, miałam okazję poznać rynek opakowań, porozmawiać z producentami, jak i z odbiorcami. Nasze stoisko i projekty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wiele osób dziwiło się dlaczego nasze projekty nie są w sprzedaży, więc był to dla nas wyraźny sygnał że to co robimy jest dobre i potrzebne.  Zdobyłyśmy wiele kontaktów. Ja osobiście podjęłam współpracę z firmą z Moskwy, dla której projektowałam logotyp na serię kosmetyków.

Alicja Wańczyk, ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi, Wydz. Wzornictwa i Architektury Wnętrz.

Bardzo owocne targi. Zaraz po nich realizowałam projekt opakowania na czekoladę dla indywidualnego klienta, mam z nim kontakt do dziś. Podczas wakacji byłam na krótkim stażu w firmie OXION gdzie też pracowałam ostatnie 2 miesiące. Ukazała się świetna publikacja zawierająca też mój projekt w magazynie "W piekarni w cukierni". Targi na pewno bardzo mi pomogły. Dużo się nauczyłam więc jeśli i w tym roku stworzę fajne opakowanie będę się zgłaszać do strefy studenta.
Marta Kawecka, ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi, Wydz. Wzornictwa i Architektury Wnętrz.

Targi PACKAGING INNOVATIONS były pierwszą i jak dotąd jedyną okazją publicznego zaprezentowania moich projektów na szerokim forum specjalistów. Studenci na co dzień nie mają możliwości spotkania się z uwagą producentów, technologów czy firm poszukujących projektantów. Wsparcie ze strony organizatora easyFairs i umożliwienie zaprezentowania się w STREFIE STUDENTA dały mi nie tylko zaufanie wystawców i odwiedzających, ale także możliwość skonfrontowania pomysłów z wymogami rynku, poznania nowinek technologicznych, a także nawiązania licznych kontaktów.
Karol Romanowski, ASP Wrocław

Udział w strefie Studenta dał mi niepowtarzalną możliwość pokazania swoich prac szerszemu gronu odbiorców. To również okazja do konfrontacji i porównania z innymi ciekawymi projektami.
Bogumiła Zawada, ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi

 • Zdjęcie
 • Zdjęcie
 • Zdjęcie
 • Zdjęcie
 • Zdjęcie
 • Zdjęcie
 • Zdjęcie
 • Zdjęcie
 • Zdjęcie
 • Zdjęcie
 • Zdjęcie
 • Zdjęcie