Przemysłowo, merytorycznie i z wybuchem – za nami Targi SyMas i Maintenance

W dniach 6-7 października 2015 roku w EXPO Kraków odbyły się 6. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance Imprezie tradycyjnie już towarzyszyły 7. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Z ofertą ponad 170 Wystawców zapoznało się szerokie grono specjalistów utrzymania ruchu, planowania produkcji, a także przedstawicieli branży wykorzystujących materiały sypkie i masowe. Zarówno Wystawcy, jaki i Odwiedzający podkreślają, że czas poświęcony na udział w targach SyMas i Maintenance każdorazowo procentuje zarówno nowymi kontaktami, jak i konkretnymi zleceniami. Przestrzeń i atmosfera targów sprzyjają interesom oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych.

„Targi dają perspektywy, które z czasem przeradzają się w wymiar finansowy. Szczególnie w tym roku mieliśmy ciekawych odwiedzających na Targach SyMas. To jest taka branża, gdzie nie od razu można zaistnieć. Próba dotarcia do tych osób za pośrednictwem innego kanału to żmudne dla nas zabiegi, natomiast tutaj te osoby przychodzą same. Odwiedzający nasze stoisko byli ściśle zainteresowani tym, po co tu przyszli.”
Joanna Kosterska – Marketing & PR
Paweł Margas – Sales Manager, Fluid Systems
M&MR Trading Polska Sp. z o.o., Trans Comfort Business Unit.

"Muszę przyznać, że targi bardzo mi się podobały i jestem bardzo zadowolony z udziału. Ruch był odpowiedni i spotkałem dużo ciekawych klientów. Z pewnością wrócę za rok, ponieważ targi spełniły moje oczekiwania. Stoisko odwiedzały głównie osoby związane z utrzymaniem ruchu. Spotkałem tu również osoby, które są dla mnie ciekawe pod względem biznesowym. Dla mnie bardziej intersująca jest część Maintenance i szczerze nie ma dużo takich wydarzeń jeśli chodzi o targi w Polsce, dlatego tak chętnie tu jestem. Targi z całą pewnością mocno wpisały się w kalendarz targów przemysłowych i jest to idea warta rozwijania."
Jerzy Halkiewicz
Regional Manager
UE Systems Polska

Podczas tegorocznej edycji Targów SyMas i Maintenance nie zabrakło specjalnych atrakcji i wydarzeń towarzyszących. W ciągu dwóch dni odbyły się liczne seminaria, konferencje, szkolenia, a także pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Jednak to, co rokrocznie przekonuje coraz szersze grono specjalistów branży do udziału w targach, to przede wszystkim oferta Wystawców i atmosfera sprzyjająca biznesowi. Targi SyMas i Maintenance są imprezą wyjątkową, która w zasadzie nie ma odpowiednika na terenie całej Europy Centralnej.